Plane Per Shtepi Dy Kateshe

Pak minuta më parë zjarri ka hyrë në fshatin Kardhikaq përgjatë rrugës së vjetër Qafa e Muzinës – Delvinë. Korce,Shitet Vila 3-Kateshe ! Shitet shtepia private 2 kateshe. Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. shitet ne golem shtepi dy kateshe e kompetuar me pamje nga deti me dokumenta te rregullta me siperfaqe toke 700 m2 per me shum info kontaktoni ne cel CMIMI I DISKUTUESHEM. Mbi 7 miliardë njerëz e quajnë planetin tonë të vogël dhe të kaltër shtëpi. 653 Mal · 191 Personen sprechen darüber. Vile Dy Kateshe NE Shitje. Dëshironi një plan perfekt për shtëpinë tuaj? Zgjidhja juaj është këtu! Kontaktoni me arkitektin: +383 45 323 333 (Viber,Whatsapp). Shumë njerëz në Taipei kanë vizituar shtëpinë tre katëshe me kokë poshtë e cila ka kushtuar rreth 600. Shitet Apartament 2+1, 117m2, 87000 euro tek Ali Demi. Kati i pare sip. planepershtepi. Plane per shtepi. 3 km në perëndim të Fushë-Krujës dhe rreth 1. Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit Nuk ka prona per. 660m2 me 448 m2 TRUAL 1. Shtepia ka oborr i cili eshte mjaft i pershtatshem per ato persona qe kane mjete transporti. Ata janë dy meshkuj dhe dy femra. Shitet vila 2 kateshe, 2+1 e mobiluar pjeserisht, me hipoteke, e pershtatshme per banim ose zyra dhe me prespektive per te ndertuar katin e trete. Shtepia eshte 2 kateshe dhe ndodhte ne nje nga zonat me te bukura te bregdetit jugor te Shqiperise. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Zjarri ka djegur një shtëpi banim pasditën e sotme në Gostivar. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Dëshmitarët kanë thënë se avioni me dy motorë u shpërbë në ajër përpara se të rrëzohej në periferi të Los Angelos dhe të përplasej në një shtëpi 2-katëshe. Shtepia esht ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne tel 044/187-801. Zjarr Televizion. Plane per shtepi nje kateshe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 200 m2 per tavolina dhe garazh. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte, ndersa kati i pare eshte i pa rregulluar dhe i pa ndare. Objekti është i ndarë në dy kate + 55 m² oborr. planepershtepi. PLANE PER SHTEPI. al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009, përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale. 000 dollarë dhe dy muaj kohë për tu kompletuar. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje banesa ne shitje ne shkup okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi pallate ne ndertim tek. Plane per shtepi 86,144 views. Lajmifundit. Londër, zjarr në një godinë 27-katëshe. Djali i saj më i vjetër, Wood, e ndihmoi të përpilonte shtëpinë dhe …. 21/02/2020. Shitje troje dhe me % ndërtimi. Shitet shtepi në rrugën Amdi Lleshi në afërsi të spitalit, shtëpija është dy katëshe dhe me sipërfaqe 400 m2. Pershendetje! Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni. Në qytezën Thuma, mes Krujës dhe Durrësit, dy ndërtesa 5-katëshe janë shembur. Plane per shtepi, kosovo. Tiranë, zjarri shkrumbon shtëpinë dy katëshe, s'ka të lënduar. Plane per Shtepi "HB&Kuçi", Prishtinë. ”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). com: Shtepi / Vila në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. Plane per Shtepi - Kodi 217 Plane per Shtepi per dy familje (me dy hyrje) Njera hyrje ka kete perberje: Kati perdhes (Kati i parë): Garazhdë Dhome e dites Dhome gjumi Kuzhine Moderne me depo ushqimore Tryezari Nxemje qendrore Zona e kaminit ne dhomen e dites Banjo me tushe kabine Verandë Kati pare (Kati i dytë):. 360° Gradë -NJE BANESE DY KATESHE NE LAGJEN PARTIZANI TE QYTETIT TE VLORES,PERFSHIHET NGA FLAKET. Zjarr ne nje shtepi 3 kateshe ne lagjen Qemal Stafa. Shtepia posedon 6 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, alarm, kamera, bodrum, garazh, shtepia posedon edhe nje shtepi te vogel ndihmse, çmimi 150. Plane per Shtepi Lyra Architecture, Suharekë. Arrestohet një hajn e dy ikin pasi vodhën në një shtëpi në Prizren, një polic lëndohet Foto: Ilustrim Mbrëmë rreth orës 00:05 minuta, Policia në Prizren ka pranuar një informatë e cila bënte me dije se në rrugën “Ilirët” po ndodh një vjedhje nga shtëpia. kati përdhes (kati i parë): dhome e dites. PLANE PER SHTEPI. Një shtëpi me kokë poshtë në Taipei, ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë. PLANE PER SHTEPI - 045 323 333. Plane per Shtepi - Kodi 001 Detalet: Zona neto e kateve: 166. Organizohet në sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, dy kuzhina gatimi, dhomë garderobë, katër tualete dhe një verandë në katin e 2-të. December 24, 2014 22:40 Një shtëpi dykatëshe në zonën e Laprakës, u përfshi pasditen e djeshme nga flakët, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Plane per Shtepi Moderne, Prishtinë. Një tjetër zjarr masiv në afërsi të Delvinës ka përfshirë qindra ha kullotë, pemë frutore në të dy bashkitë Delvinë dhe Finiq. 174K likes. Ka hyrje nga dy rruge te ndryshme. Portali i Ndërtuesve prezantoi ndërtimin e dy kullave 20-katëshe “Projekti Vaqari” në mes rrugës Jordan Misja dhe Bulevardit të ri. Si objekte te banimit, objekte industriale, parqe etj. Ju lutem na kontaktoni …. Plane per Shtepi Moderne - Kodi 070 Kati përdhes (Kati i parë): Garazhë për dy vetura Dhomë e ditës Kuzhinë Dhomë e ngrënies Dhomë Gjumi kryesore Dhomë Gjumi për fëmijë Dhomë Gjumi për fëmijë Banjo Banjo me tushë kabinë Magazinë *Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit. e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1995 ne qytetin e Vlores. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, www. Duke folur sot për mëmësinë, tre të ftuarat në studion e Bieta Sulos, i zbuluan asaj planet për 2020. Plane per Shtepi - Kodi 217 Plane per Shtepi per dy familje (me dy hyrje) Njera hyrje ka kete perberje: Kati perdhes (Kati i parë): Garazhdë Dhome e dites Dhome gjumi Kuzhine Moderne me depo ushqimore Tryezari Nxemje qendrore Zona e kaminit ne dhomen e dites Banjo me tushe kabine Verandë Kati pare (Kati i dytë):. Çmimi : 120. PLANE PER SHTEPI. Plane per shtepi - Sylejman Vuçitërna, 10000 Pristina - Rated 4. E pershtatshme dhe per banimin e dy cifteve. Plane per Shtepi - Kodi 001 Detalet: Dimensionet: 14. al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009, përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale. Kati i dyte ka nje korridor ne te cilin jane vendosur 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje dhome tharje. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. Fatmirësisht të gjithë anëtarët e familjes kanë mundur të dalin në kohë nga banesa pa pësuar lëndime serioze. Per paketat Internet, kohëzgjatja maksimale e kontratës është 24 muaj dhe penaliteti në rast ndërprerjeje të parakohëshme të kësaj kontrate është 5,000 Lekë i përpjestuar me muajt e mbetur të kontratës. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, shtetasi me iniciale D. Shtepia eshte dy kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 118 m² dhe siperfaqe trualli 290 m². Pasi rrezikohen dy banesat e fqinjëve tanë. Dyqan për SHITJE. Star Plus Tv. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, www. Nga burimet pranë zjarrfikëseve mësohet se gjatë ditës së enjte janë djegur dy shtëpi dhe dhjetëra rrënjë ullinj, duke shkaktuar kështu dëme të konsiderueshme. Shitet Vile dy kateshe ne zonen e Shkozes. Kati përdhes (Kati i parë): Garazhë për dy vetura Dhomë e ditës Kuzhinë Dhomë e ngrënies Dhomë Gjumi Banjo me tushë kabinë. Ka edhe viktima - Top Channel Albania - News - Lajme. Plane per shtepi, Pristina. Zobacz więcej postów strony Plane per shtepi moderne na Facebooku. Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Dyer dru lisi cilesore. Plane per Shtepi Moderne, Prishtinë. Si objekte te banimit, objekte industriale, parqe etj. 40 hektarë në Softaj. Si rezultat. Çmimi 310,000 € Titulli Shitet Shtëpia Dy Katëshe në Prishtinë Data 01/04/2020 14:24 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Shtepia eshte e perbere nga dy kate banim, aktualisht ka dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje ku ne te eshte nje oxhak funksional, nje aneks, dy tualete, nje ballkon dhe nje oborr i sistemuar kendshem dhe i mbjelle me peme. Plane per shtepi - - Beoordeling van 4. Dy dhoma gjumi, 2 banja, 1 sallon , guzhine dhe dhome pritje ,1 garazh,+2Magazina te medhaja. Ndërtesa ka tre ballkone dhe dy oxhaqe funksionalë. plane per shtepi plane per shtepi moderne shtepi nje kateshe plane per shtepi plane per shtepi moderne shtepi nje kateshe pl. Arben Dollapaj ka një karrierë të gjatë në fushën e drejtësisë. Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi Shtëpi në Shitje — Prishtinë — 7 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. gjithashtu posedojm edhe. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Plane per Shtepi: Plane per shtepi nje kateshe, Plane per Shtepi Plane per Shtepi - Kodi 001: pin. Shiten dy Shtepi 150 m2 te mobiluara Kati i par - Sallon ,kuzhine, nje dhome Kati i dyte - Tre dhom. Zjarri ka djegur një shtëpi banim pasditën e sotme në Gostivar. Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. Shiten dy shtepi te njejta , shtepite i plotesojne te gjitha kushtet per jetese , te uranizuara , posedojne çertifikate pronesie , posedon infrastruktur te 518 total views, 0 today €1. Plane per shtepi、プリシュティナ - 「いいね!」17万件 - Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. PLANE PER SHTEPI - 045 323 333. Në banesë jetonin 8 persona. Mobil:+37745465345 Viber &. Duke folur para donatorëve të vendeve islamike, në konferencën e zhvilluar në Stamboll, Erdogan u shpreh se i. Tel&Viber +37744241141. Secili ka nevojë për një shtëpi, por, me rritjen e numrit të popullsisë urbane, hapsira është shpërblim. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. 78 365 J'aime · 163 en parlent. Dy të rinj shqiptarë janë shpallur në kërkim nga policia britanike pasi akuzohen për vjedhje parash dhe bizhuterish në një shtëpi në Guildford. Plane per shtepi, Priština. Nga aty është lëshuar SOS alarmi. ID e produktit : 1670. Richard Thornton, 39 vjeç, jeton me gruan dhe vajzat e tij në shtëpinë e tyre familjare në Great Barford, Bedfordshire. Sot, do t’ju tregojmë një tjetër nga projektet e tyre të bukura moderne në Qipro. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Prona ne perimetrin e saj eshte e rrethuar me mure (avlli). Kati pare ka dhome dite me kuzhine, dhome fjetje dhe banjo. Shoqeria Moderne Ne Shqiperi Download Image. Cmimi eshte 37000 € i diskutueshem. 14/11/2016. Violeta për publikun e gjërë shqiptar u bë e njohur me paraqitjet e saja në grupin e muzikës moderne të kohës “Vivien” rreth vitit 1984. Shoqeria “ERJONI” sh. Agjensi okazione Durres. Cmimi i diskutueshem. Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Nijazi Haklaj - Abaz Krasniqi RTV21 - Duration: 12:00. Ka akses ne rrugen Vore-Marikaj, autostraden Tirane-Durres dhe rrugen e Gjirit te Lalzit. Ata thonë se në shtëpi ata kanë ndërtuar në Ellerslie Road afër 181 Rruga do të kushtojë rreth. Ferizaj Dje, 23:50. Shtëpia përbëhet nga: Kati i parë - Sallon + Kuzhinë - Dy dhoma gjumi matrimoniale - Dy Banjo Kati i dytë ka të. Ka kabinë elektrike më vehte. Plane per shtepi, Pristina. Bashkëshorti i saj humbi jetën në vitin 2007, gjatë kohës që punonte për rikonstruksionin e një rruge në Sauk. Plane per shtepi, Pristina. Ciara Brookins dhe katër fëmijët e saj janë dëshmi se kjo është e mundur. Shes shtepin dy kateshe Kati par Sallon kuzhin banjo Kati dyt tri dhoma Shtepia ka afer 30 ari tr. Xheve Lladrovci Shitet:Shtëpia e mobiluar Siperfaqe;150 m2 Oborr:3 ari Organizimi: Kati përdhesë:Dhomë dite me kuzhinë ,wc. Çmimi:Me marrvëeshje Tel: 044 300 089 Tel: 044 260 024 Email:[email protected] Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi Shtëpi në Shitje — Prishtinë — 7 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Sekcje tej strony. Shtepi Private 4+1+G Shitje - Tirane Vile karakteristike 2 kateshe, rrethuar me oborr prej 472 m2, e cila ndodhet ne nje lagje vilash, me gjithsej kater dhoma gjumi, nje guzhine, nje dhome ndenjeje, dy banjo, dy korridore qe lidhen me shkallet e brendeshme, nje ballkon, nje verande dhe nje garazh per dy automjete, ne gjendje shume te mire rifiniturash, mbuluar me cati, banjot jane te reja dhe. See more ideas about House styles, Mansions and House. Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi. E organizuar ne dy kate me nga tre dhoma dhe banjo me vehte cdo kat. PRRENJAS- Një banesë dy katëshe është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Prrenjas, në fshatin Kotodesh. Një zjarr i fuqishëm ka rënë në fshatin Vreshtas në Fier, ku sipas të dhënave ka marrë përmasa të mëdha dhe është i pamundur lokalizimi i tij. Plane per shtepi nje kateshe and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Plane per Shtepi - Kodi 092 - www. Organizohet në sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, dy kuzhina gatimi, dhomë garderobë, katër tualete dhe një verandë në katin e 2-të. Plane per shtepi dhe banesa Kontakti: Na shkruani ne INBOX ose: Viber: +38349221905 e-mail: [email protected] ArchIdeasExecuted eshte kompani e cila merret me planifikimin dhe projektimin e objekteve; kryesisht shtepive, villave dhe banesave si dhe ben mbikqyrjen e punimeve gjate realizimit. Xheve Lladrovci Shitet:Shtëpia e mobiluar Siperfaqe;150 m2 Oborr:3 ari Organizimi: Kati përdhesë:Dhomë dite me kuzhinë ,wc. Bieta u shpreh se po mendon për fëmijën e dytë, ndonëse ka dëshirë që Kroi të rritet edhe pak, pasi për të nuk është e thjeshtë të rrisësh dy fëmijë që kanë pak diferencë me njëri-tjetrin. 2 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 332 m2, ndodhet pranë Vilave Gjermane. Me cmimin preferenciale: Modem ADSL (WIFI) 2000 Lekë. Eshte shtepi dy kateshe ne Qender te komunes babrru direkt mbrapa komunes. 0 Plane per Shtepi ju ofron Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi te Bukura dhe Plane per Shtepi te Vogla, gjithashtu ofrojm edhe ide kreative falas se si të dekoroni nga brenda dhe jashtë. Shtëpia është 2 katëshe ka një pozicion shumë të mirë. 2015 - Plane per shtepi dy kateshe, moderne, e bukur dhe elegante mirepo ka nuanca qe anojne nga klasikja. Shtepi druri me dy. Pershendetje te gjithve. Duke folur para donatorëve të vendeve islamike, në konferencën e zhvilluar në Stamboll, Erdogan u shpreh se i. 71m2 afer shkolles Ibrahim Rugova rruga Faik Mjeku ne Kastriot/Obiliq. Më pas ai nis punë në Prokurorinë e Tiranës, duke ngjitur më pas shkallët e karrierës n. Ne rrugen Tirane-Elbasan, lagja Mushqeta shitet shtepi dy kateshe e vjeter qe disponon 200m/katror banim, 300m/katror truall dhe ne total 3180m/katror toke. Shtepi private ne shitje ne Vlore Lagje Partizani. Dy të rinj shqiptarë janë shpallur në kërkim nga policia britanike pasi akuzohen për vjedhje parash dhe bizhuterish në një shtëpi në Guildford. Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Një kontenier i gatshëm në vetëm një ditë Shtëpitë portative të Karmodit të kontenierëve janë bërë prej çeliku të galvanizuar sipas dizajnit të klientit për të përshtatur çdo Projekt dhe mund të montohen gjithsesi shpejt dhe me lehtësi. 220m2 Lokal i perfunduer me me aspirim+ kondisionim, ngrohje qendrore -oborri me lulishte e pishine. Një përleshje midis 3 vajzave për një djalë, në një konvikt studentësh jashtë kampusit të qytetit në Atlanta, bëri që një tub të shpërthente dhe ndërtesa 9-katëshe të përmbytej. Uje 24 ore dhe panel diellor. 14/11/2016. Secili ka nevojë për një shtëpi, por, me rritjen e numrit të popullsisë urbane, hapsira është shpërblim. Ajo eshte rinovuar se fundmi por duke ruajtur elementet historik dhe tradicional te kultures se ketij qyteti. 5 km në perëndim të urës së Gjoles. Kjo shtepi eshte nje kateshe. 174 mijë pëlqime. Classified ads in Të gjitha komunat. Shitet shtepi private per arsye emigrimi,me siperfaqe 160m2 , 480m2 truall ,gjithsej 2400 m2. Plane per Shtepi ju ofronë Plane per Shtepi Moderne gjithashtu edhe ide se si të dekoroni shtëpin tuaj. Shtepija eshte pa meremet, poshte ka nje dhome per fjtje, sallon me terrace, kuzhine me terpezari dhe banjo me wc. Ky quhte projekti Katye, i cili u fokusua tek lagja Ravine Pintade e Port-au-Princit, ku vlerësohet se dy të tretat e 1 mijë familjeve që banonin atje mbetën pa shtëpi. 3, Njesia bashkiake nr. Shitet vile dy kateshe me truall ne Paskuqan. Dëshironi një plan perfekt për shtëpinë tuaj? Zgjidhja juaj është këtu! Kontaktoni me arkitektin: +383 45 323 333 (Viber,Whatsapp). Ndërtim i Ri. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, plane per shtepi ne kosov, plane per shtepi ne ferizaj, plane per shtepi ne prishtine, plane per shtepi interior, plane per shtepi me dimensione, ndertim te shtepis. Kati perdhes (Kati i pare) 89,2 m²: Para hyrje Garazhe per nje veture Dhome e dites ( ka dalje ne pjesen e pasme te shtepis ne terase) Kuzhine (e hapur dhe vazhdon ne dhomen e ngrenjes pastaj ne dhomen e dites) Terase Magazine Banjo Kati pare (Kati i dyte. Një përleshje midis 3 vajzave për një djalë, në një konvikt studentësh jashtë kampusit të qytetit në Atlanta, bëri që një tub të shpërthente dhe ndërtesa 9-katëshe të përmbytej. Ecouter et télécharger foto 3D en MP3 SHTEPI MODERNE 2017: pin. Masat e reja të MSH'së, flet Avokati i Popullit Aktuale April 18, 2020. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 000 euro Përshkrim Shitet vile dy kateshe, e pershtatshme per dy familje, secili kate, 110 M2, me oborr perpara VILE Me Qera €1,500. Kristaq Antonio shtepia ka nje siperfaqe prej 206m2 me hipoteke + ka nje oborr vendparkimi per dy makina ndodhet ne nje zone te urbanizuar me infrastrukture te rregullt nje nje zone te qete e te pershtashtshme per banim. Karakteristikat: – Mund te ndahet per dy familje; – Dopio mur me polisterol; – Solete e izoluar me Mapelplastic me 20 vjet garanci. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te per shtepi moderne, plane per shtepi video, plane per shtepi ne kosov, plane per www. Deri më tani Konfirmohen 3 shtëpi dy katëshe të djegura, banorët e dy prej […]. Plane per Shtepi ju ofronë Plane per Shtepi Moderne gjithashtu edhe ide se si të dekoroni shtëpin tuaj. – Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe. Është e rrethuar me mure guri. Sublimimi i formës dhe funksionit apo zgjidhja e përkryer e funksionit në formën estetikishtë të qëndrueshme është gjithmonë pikësynim i yni. PLANE PER SHTEPI - 045 323 333. Plane per Shtepi: Plane per shtepi nje kateshe, Plane per Shtepi Plane per Shtepi: Plane per shtepi per dy familje, Plane per Plane per Shtepi - Kodi 063: pin. Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi. Ciara Brookins dhe katër fëmijët e saj janë dëshmi se kjo është e mundur. Plane nje Kateshe. Per mu shum vizitoni faqen tone www. Trrualli eshte 180 metro katrore, si objekt kati i par esht 86 metro katrore kati i dyte 106 metro katrore. kontaktues: 044/670-608 044/301-283 Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në: E-mail:ylli. Secili kat me nga 3 dhoma dhe nga 1 tualet. Plane per Shtepi Moderne - Kodi 070 Kati përdhes (Kati i parë): Garazhë për dy vetura Dhomë e ditës Kuzhinë Dhomë e ngrënies Dhomë Gjumi kryesore Dhomë Gjumi për fëmijë Dhomë Gjumi për fëmijë Banjo Banjo me tushë kabinë Magazinë *Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit. Me cmimin preferenciale: Modem ADSL (WIFI) 2000 Lekë. 60 ari secila. Ndërtim i Ri. Portali i Ndërtuesve prezantoi ndërtimin e dy kullave 20-katëshe “Projekti Vaqari” në mes rrugës Jordan Misja dhe Bulevardit të ri. Në imazhet e siguruara nga “Indeksonline”, shohim që zjarri e ka përfshirë pothuajse të gjithë shtëpinë. plane per shtepi plane per shtepi moderne shtepi nje kateshe plane per shtepi plane per shtepi moderne shtepi nje kateshe pl. Pronat e listuara ne Vila/Shtepi Private. Shifra është dy herë më e lartë se e 24 orëshit të kaluar. 18:32 | 20 Maj 2016. Dy apo tre punëtorë të vënë atë të gjithë së bashku duke përdorur vetëm një vinç, pikëllim, Caulking armë dhe stërvitje. Plane per shtepi, Pristina. Ferizaj Dje, 23:59. Koder Kamez Institut, 100m nga rruga kryesore,SIPERFAQE 110 M2, CMIMI:150. Që prej nisjes së pandemisë, ky vend nuk ka pasur kurrë një numër kaq të madh të infektuarish brenda një dite. фебруар 2018. 12/11/2016. Një shtëpi dy katëshe është përfshirë nga zjarri pak momente më parë në Korçë. Prishtinë. Shitet shtepi 2-kateshe siper "Shkolles se Baletit" prane kompleks Grand. PLANE PER SHTEPI. Arkitektët e Vardastudio mund të jenë të njohur për ju, pasi është studioja që qëndron pas hartimit të projektit të njohur Prodromos dhe Desi në Paphos, Qipro. Ne kete zone eshte parashikuar ndertimi i unazes se madhe i qytetit te. Ka kabinë elektrike më vehte. Është projektuar si një trup dykatëshe në formë T me një çati të butë. Makina e punonjësit të Policisë Rrugore ka marrë flakë. Plane Për Shtëpi, Gjilan. Shtepi / Vila Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17. Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Ky projekt quhet Residence Andri & Yiorgos dhe është një rezidencë bashkëkohore dykatëshe […]. plane dhe ide per shtepin tuaj ketu mundeni te gjeni. Menjëher pas shpërthimit të zjarrit, kanë intervenuar zjarrfikësit e Gostivarit të cilët kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin dhe të parandalojnë flakët e mëdha të përfshinë edhe […]. Ndërkohë vijon operacioni për shpëtimin e Ramë Lalës […]. Një zjarr i fuqishëm ka rënë në fshatin Vreshtas në Fier, ku sipas të dhënave ka marrë përmasa të mëdha dhe është i pamundur lokalizimi i tij. Shitet Shtepi private me dokumentacion te rregullt ne fshatin Kuqan, 7 km larg nga qyteti i Elbasanit. Gazetari i Report Tv Aldo Kozarja raporton se nga banesa katërkatëshe e familjes Lala me origjinë nga Peshkopia, janë nxjerr të pajetë dy persona, Sadete dhe Ilir Lala. Ata janë dy meshkuj dhe dy femra. Shtëpia posedon dy kate, dhe garazhdën me 140m². Plane per shtepi nje kateshe and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Duke folur para donatorëve të vendeve islamike, në konferencën e zhvilluar në Stamboll, Erdogan u shpreh se i. Cmimi është i negociueshëm. planepershtepi. Shtepia duke u djegur. Plane per shtepi moderne, Pristina. Shitet Super Vile - 2 Kateshe, 418m2 Ndertim, Me 12 Dhoma, 1 Guzhine, 9wc, Gati Cdo Dhome Ka Banjo. Këta të dy kanë publikuar detajet e takimit me poltergeistin në librin e tyre të ri "Australian Poltergeist: The Stone-throwing Spook of Humpty Doo and Many Other Cases". Sublimimi i formës dhe funksionit apo zgjidhja e përkryer e funksionit në formën estetikishtë të qëndrueshme është gjithmonë pikësynim i yni. Gjendemi afer parkut te qytetit. Siperfaqa e truallit eshte 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2 kati i pare, kurse kati i 2 eshte 140 m2. Nga burimet pranë zjarrfikëseve mësohet se gjatë ditës së enjte janë djegur dy shtëpi dhe dhjetëra rrënjë ullinj, duke shkaktuar kështu dëme të konsiderueshme. Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit Nuk ka prona per. 83 Km Njerezit perdorin sherbimet tona per te ofruar/gjetur mundesi biznesi, zgjidhje te nevojave, per tu lidhur me njerez te tjere dhe per te gjetur informacion. Dëshironi një plan perfekt për shtëpinë tuaj? Zgjidhja juaj është këtu! Kontaktoni me arkitektin: +383 45 323 333 (Viber,Whatsapp). Ndërtesa organizohet:kati i parë ka 2 dhoma, sallon banjë, ndërsa kati i dytë ka 2 dhoma, banjë dhe kati i tretë ka 2 dhoma. Lloji i shpalljes Shitet. Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Arbëri,kati:dy katëshe. 78 365 J’aime · 163 en parlent. Shitet shtëpi 1 katëshe e organizuar në dy dhoma gjumi ,dhomë ndenje + ambjent gatimi si dhe një tualet. Shiten 2 shtepi në Fushë Kosov (afër Postës), shtëpit janë të banushme, shtepia 2 katëshe me 200m2, 4 dhoma të gjumit, sallon me kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Plane per shpija. 4,839 likes · 206 talking about this. Shtepi druri. 55m Perdhesa; Salon,kuzhine,dhome fjetje,banjo,garazhde. Pak minuta më parë zjarri ka hyrë në fshatin Kardhikaq përgjatë rrugës së vjetër Qafa e Muzinës - Delvinë. Shtepija eshte pa meremet, poshte ka nje dhome per fjtje, sallon me terrace, kuzhine me terpezari dhe banjo me wc. Pak minuta më parë zjarri ka hyrë në fshatin Kardhikaq përgjatë rrugës së vjetër Qafa e Muzinës – Delvinë. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. PLANE PER SHTEPI. Kjo është shtëpia 3-katëshe e familjes Gjikola në Thumanë, ku mundi i 30 viteve punë është shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit. Shitje troje dhe me % ndërtimi. Plane nje Kateshe. Vila eshte e ndertuar ne dy kate banimi, ku kati i pare perfshin hollin, kuzhinen, ballkonin dhe tualetin ndersa ne kat te dyte ndodhen dy dhoma dhe tualeti tjeter. Dyshja beson shtëpitë enë të ofrojë një alternativë të lira në tregun e nxehtë të strehimit. Shtepi e bukur dy katshe edhe planin e keni ne postim June 8, 2017 admin. plane per shtepi plane per shtepi moderne shtepi nje kateshe plane per shtepi plane per shtepi moderne shtepi nje kateshe pl. Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym Shyri Qytet Studenti. Plane per Shtepi Moderne - Kodi 069. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, www. Pak minuta më parë zjarri ka hyrë në fshatin Kardhikaq përgjatë rrugës së vjetër Qafa e Muzinës – Delvinë. Ka akses ne rrugen Vore-Marikaj, autostraden Tirane-Durres dhe rrugen e Gjirit te Lalzit. Deri më tani Konfirmohen 3 shtëpi dy katëshe të djegura, banorët e dy prej të cilave nuk gjenden në fshat. Vile Dy Kateshe NE Shitje. Captain Planet and the Planeteers Download Game | GameFabrique. Kati i par 3 dhoma nje sallon guzhine e nje banjo, kati i dyte njesoj. Karrierë e cila ka nisur që në vitin 1993 me emërimin e tij si prokuror në Prokurorinë e Durrësit. Në imazhet e siguruara nga “Indeksonline”, shohim që zjarri e ka përfshirë pothuajse të gjithë shtëpinë. E ndertuar ne vitin 2001. Shes shtepin dy kateshe Kati par Sallon kuzhin banjo Kati dyt tri dhoma Shtepia ka afer 30 ari tr. Fran Frrokajt "i ngrihet" firma e kryebashkiakut, banesa dy katëshe i ruhet me policë 20/03/2018 - 11:13 Divjakë: Organizuan protestë ditën e djeshme, procedohen 6 shtetas, mes tyre Ervin Salianji. Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga "Justin Godard. Shtëpi me qira. Shtepia eshte 2 kateshe dhe ndodhte ne nje nga zonat me te bukura te bregdetit jugor te Shqiperise. Autoritetet amerikane thanë se pesë persona humbën jetën, duke përfshirë pilotin dhe katër të tjerë që ndodheshin brenda banesës. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. 2015 - Plane per shtepi dy kateshe, moderne, e bukur dhe elegante mirepo ka nuanca qe anojne nga klasikja. Shiten 2 shtepi në Fushë Kosov (afër Postës), shtëpit janë të banushme, shtepia 2 katëshe me 200m2, 4 dhoma të gjumit, sallon me kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Është projektuar si një trup dykatëshe në formë T me një çati të butë. Shtepi pushimi vetem 50 m larg Plazhit te zvernecit. Vila eshte e ndertuar ne dy kate banimi, ku kati i pare perfshin hollin, kuzhinen, ballkonin dhe tualetin ndersa ne kat te dyte ndodhen dy dhoma dhe tualeti tjeter. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:00, kurse dy mjete të zjarrfikëses shkuan në vendngjarje me shpejtësi dhe. Objekti eshte ndertuar me prespektiv per 4+1 Kate. Fillimisht ka kryer punime me volume te vogla, por e vleresuar per cilesine e punimeve te saj, shpejt do te behej e suksesshme ne kete treg, duke e treguar kete me rritjen e volumit te punimeve dhe duke zgjeruar gamen e produktit. Çmimi:Me marrvëeshje Tel: 044 300 089 Tel: 044 260 024 Email:[email protected] SHITEN dy shtëpi në Lipjan me nga 170m² dhe nga 3. Identiteti i viktimave ende nuk është bërë i ditur. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Pomoc w zakresie dostępności. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, shtetasi me iniciale D. Eshte i investuar dhe shitet i mobiluar si ne foto, (mundesi edhe per dy kate. Nëse keni plane për fundjavën, ky është parashikimi i motit për 2 ditët në vijim 22/02/2019, 11:07 22/02/2019 Fundjava është e shumëpritur nga të gjithë për ato pak ditë pushimi që na ofrohen, por moti në vendin tonë nuk do ju lejojë t’i shijoni siç duhet dy ditët në vazhdim sipas ‘Meteo. Dyshja beson shtëpitë enë të ofrojë një alternativë të lira në tregun e nxehtë të strehimit. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Koder Kamez Institut, 100m nga rruga kryesore,SIPERFAQE 110 M2, CMIMI:150. Cmimi i diskutueshem. planepershtepi. - Kati përdhe perfshin ambienti i ndenjies, i ngrënies dhe i gati. E kompania i takoi dy djemve të tij, Makeshit dhe Anilit. Zone e qete per banim. Një shtëpi dy-katëshe në Memlisht të Pogradecit është djegur në prag të ndërrimit të viteve. PLANE PER SHTEPI ka një dimension të ri i cili i bënë projektet të jënë te veqanta dhe të dalluara. I projektuar per 2 hyrje nga 1 arkitekt italian deri ne arredim kjo vile gjendet midis gjelberimit dhe larg ndotjeve akustike. Postuar : 28 Maj '13. Prishtinë. Shitet shtëpia dy katëshe në Tasligje2 me 3. Pronat e listuara ne Vila/Shtepi Private. Prona ne shitje! Apartament ne shitje, apartament me qera, vile ne shitje, vile me qera, dyqan ne shitje, dyqan me qera si dhe te gjitha ofertat e fundit imobiliare. Zjarr ne nje shtepi 3 kateshe ne lagjen Qemal Stafa. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Shes shtepin dy kateshe 160m2 me 5 ari truall mbrapa Film City lagjja Arberi ne Prishtine. Shtepia esht ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne tel 044/187-801. Dy dhoma gjumi, 2 banja, 1 sallon , guzhine dhe dhome pritje ,1 garazh,+2Magazina te medhaja. Çdo gjë do të varet nga stilin, madhësinë, dhe planifikimin e duhur. Çmimi : 120. Shtëpitë…. Shitet Shtepi private me dokumentacion te rregullt ne fshatin Kuqan, 7 km larg nga qyteti i Elbasanit. Detajet e shpalljes në MerrJep. Plane per Shtepi Private, ju ofrone projekte per shtepi te cilat jane te punuar dhe ideuar nga arkitektet tane. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te per shtepi moderne, plane per shtepi video, plane per shtepi ne kosov, plane per www. Si objekte te banimit, objekte industriale, parqe etj. Richard Thornton, 39 vjeç, jeton me gruan dhe vajzat e tij në shtëpinë e tyre familjare në Great Barford, Bedfordshire. Kati i par 3 dhoma nje sallon guzhine e nje banjo, kati i dyte njesoj. Kullat do të ndërtohen nga kompania Kontakt shpk, e cila gjithashtu e ka paraqitur zyrtarisht projektin, shkruan revista ekonomike Monitor. PLANE, PROJEKTE PER SHTEPI ,ENTERIER 044/692-424 (+viber) , 049/213-115 044/622-187 (+viber). dhe apartamente me cmime okazion. Durres Vile per Shitje. Dy dhoma gjumi, 2 banja, 1 sallon , guzhine dhe dhome pritje ,1 garazh,+2Magazina te medhaja. Ndërsa hyni në shtëpi, ju jeni në katin e parë i cili është i rezervuar për dhomat e familjes. Karakteristikat: – Mund te ndahet per dy familje; – Dopio mur me polisterol; – Solete e izoluar me Mapelplastic me 20 vjet garanci. Plane per Shtepi - Kodi 001 Detalet: Zona neto e kateve: 166. Është e rrethuar me mure guri. Per Shitje Përshkrimi Prona ne fjale është një shtëpi 1-katëshe me truall & arë me sipërfaqe totale arë+ trualli 630 m2, nga kjo truall 200 m2 dhe ndërtesë 1-katëshe mbi të, me sipërfaqe 72 m2, e ndodhur në fshatin Budull, rreth 4. Ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur dhe kanë pësuar djegie. Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. If you have something to sell, publish your ad for free!. Plane per shtepi perzanton Shtepite e bukura te Kosoves Shtepi te bukura te kosoves - YouTube. Një kontenier i gatshëm në vetëm një ditë Shtëpitë portative të Karmodit të kontenierëve janë bërë prej çeliku të galvanizuar sipas dizajnit të klientit për të përshtatur çdo Projekt dhe mund të montohen gjithsesi shpejt dhe me lehtësi. Shkodër, Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. Shitet shtepi 1-kateshe ne rrugen Hoxha Tahsim (tek Xhamlliku)me siperfaqe 90m2 dhe truall me siperfaqe 180m2. -Jepet me Qira Shtepi private dy kateshe 3+1 Shtepia eshte e pershtatshme per ndodnje shoqate ose. Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar 182 m2 ,dhe nje siperfaqe trualli 391 m2 ne rrugen Ejup Kastrati afer Qytetit Studenti Tirane. Për më shumë informacione na kontaktoni. Shtëpitë tona të prefabrikuara janë të përhapura në mbarë botën dhe përdoren si banesa, banesa sociale, fshatra turistike, shtëpi, vila, cottages, bungalot dhe shtëpi banimi. Pasi qe shtepia ndertohet vetem nje here, ne ju planifikojm gjdo hapesir te shtepis me idet me moderne te arkitektures. Shtepia eshte dy kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 118 m² dhe siperfaqe trualli 290 m². Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, dy sallona, dy banjo, dy ballkona, shtepia eshte ne nje vend shume te pershatashem Prishtinë Lexo Më Shumë. Identiteti i viktimave ende nuk është bërë i ditur. Shitet shtepi dy kateshe ne zonen e Freskut. Plane per Shtepi dy Katshe. Shtepit shiten bashk me 4 Ari Truall. Deri më tani Konfirmohen 3 shtëpi dy katëshe të djegura, banorët e dy prej të cilave nuk gjenden në fshat. Shes shtepin dy kateshe 160m2 me 5 ari truall mbrapa Film City lagjja Arberi ne Prishtine. DA: 15 PA: 6 MOZ Rank: 21. Cmimi është i negociueshëm. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shiten dy Shtepi 150 m2 te mobiluara Kati i par - Sallon ,kuzhine, nje dhome Kati i dyte - Tre dhom. 174 mil Me gusta. Shes shtepin 240m2 dy katshe me 7. Plane per shtepi, Pristina. Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi. PLANE, PROJEKTE PER SHTEPI ,ENTERIER 044/692-424 (+viber) , 049/213-115 044/622-187 (+viber). Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të shkollës "Shaqe Mazreku". Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Mjeti qëndronte i parkuar përpara banesës dy katëshe të Arten Hoxhës, punonjës i Policisë Rrugore në Gjirokastër. Dëshmitarët kanë thënë se avioni me dy motorë u shpërbë në ajër përpara se të rrëzohej në periferi të Los Angelos dhe të përplasej në një shtëpi 2-katëshe. Plane per shtepi. 2 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 332 m2, ndodhet pranë Vilave Gjermane. Shtepia esht ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne tel 044/187-801. 500€ tri katet duke përfshirë edhe view the listing. Shitet shtepi private per arsye emigrimi,me siperfaqe 160m2 , 480m2 truall ,gjithsej 2400 m2. Shtepi Moderne, Vector. Ju lutem na kontaktoni …. Te dyja katet e saj jane te organizuara ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje,tualete. Nëse e keni vendosur si planin primar të karrierës suaj, ky apartament në katin e fundit të një godine 96 katëshe në New York është një vendbanim i përshtatshëm. Kati i dyte ka tre dhoma dhe terase, banjo. Deri më tani Konfirmohen 3 shtëpi dy katëshe të djegura, banorët e dy prej […]. Shtepia eshte nje kateshe me siperfaqe trualli 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 72 m2. Kati i dyte ka tre dhoma dhe terase, banjo. Shoqeria “ERJONI” sh. Vijon operacioni për shpëtimin e familjes Lala në Thumanë. Shtepia ka kater dhoma ,dy sallone , tre banjo dhe tre ballkone te jashtme. Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender kompleksi delijorgji. Ju lutem na kontaktoni …. Djali i saj më i vjetër, Wood, e ndihmoi të përpilonte shtëpinë dhe …. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. com #shtepitebukura #planepershtepi #shtepimoderne in 2020 | House. 75m Perdhesa: Salon,kuzhine,dhome fjetje,Wc Kati1 : 3 dhoma fjetje,banjo Tel&Viber +37744241141 +37744884777. Kjo shtepi eshte e ndertuar ne breg te detit. Shitet shtepi ne Qeparo - Shtepi për Shitje - 245 m². 5 km në perëndim të urës së Gjoles. Eshtë i organizuar në një sallon pritje në katin e parë, një ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi dhe një tualet me aspirim natyral. 60 ari secila. Shtepi druri me dy kate. Shtepi / Vila Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17. Plane per shtepi, Pristina. Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, plane per shtepi ne kosov, plane per shtepi ne ferizaj, plane per shtepi ne prishtine, plane per shtepi interior, plane per shtepi me dimensione, ndertim te shtepis. SHITEN DY SHTEPI NE RR. JSPROJECT PLANE PER SHTEPI 38,488 views. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Nijazi Haklaj - Abaz Krasniqi RTV21 - Duration: 12:00. Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja Peje-Banje. com, nuisance usual. Plane per shtepi、プリシュティナ - 「いいね!」17万件 - Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. PLANE PER SHTEPI ka një dimension të ri i cili i bënë projektet të jenë të veçanta dhe të dalluara. Sublimimi i formës dhe funksionit apo zgjidhja e përkryer e funksionit në formën estetikishtë të qëndrueshme është gjithmonë piksynim i yni. Pasi rrezikohen dy banesat e fqinjëve tanë. Këto hapësira të vockla janë përgjigja …. Shtepia eshte dy kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 118 m² dhe siperfaqe trualli 290 m². 12 Nëntor 2013 15:12 Shtepia dy kateshe afer parkut te qytetit Shitet shtepia dy kateshe. Prishtinë. Këshilli Kombëtar i Territorit ka përfshirë në axhendën e tij të radhës këtë të premte 18 pika për miratim ku, mes të tjerave, bien në sy dy resorte turistike të reja në zonën e Jalit, rishikimi i kushteve të lejes për një tjetër resort tek Gjiri i Lalëzit, katër hidrocentrale dhe tre plane vendore. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 98m2 me secilin kat 49m2 , dhe siperfaqe trualli 160m2. Plane per Shtepi | Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Kati i par eshte i kompletuar, kati i dyte i pa kompletuar me sova me mure e ndarjen e mureve me 11 kollona. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Zinxhira qytetin e Gjirokastrës, në orën 15:00 të së shtunës ku automjeti model Volksvagen AA591NC u përpi papritmas nga flakët e zjarrit. DA: 15 PA: 6 MOZ Rank: 21. Leshoj shtepi me qira ne Tokbashqe, shtepia eshte e mobiluar eshte dy kateshe, 100m2 Shtepia posedon: - 5 dhoma - dy kuzhine - dy banjo - teras - oborr te madhe Qmimi 400 euro Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 044/ 124-677. Shtëpia është e dizajnuar me një garazh të dyfishtë në pjesën e përparme të ndërtesës. Shtepi e bukur dy katshe edhe planin e keni ne postim June 8, 2017 admin. Në atë kohë, Sanija kishte dy fëmijë të vegjël, djalin 6 vjeç dhe vajzën 5 vjeçe. 1 1 56 Per Shitje. Aktuale April 17, 2020. Pershendetje te gjithve. Shkodër, Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan konfirmoi të dielën mbështetjen ndaj Shqipërisë. Shes shtepin 240m2 dy katshe me 7. Ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur dhe kanë pësuar djegie. Kjo Shtëpinë bashkëkohore dy katëshe po përpiqet të krijojë natyrën e vilës urbane, duke kombinuar elementet e arkitekturës moderniste me detajet dhe materialet moderne. Një shtëpi me kokë poshtë në Taipei, ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë. Dyshja beson shtëpitë enë të ofrojë një alternativë të lira në tregun e nxehtë të strehimit. Violeta për publikun e gjërë shqiptar u bë e njohur me paraqitjet e saja në grupin e muzikës moderne të kohës “Vivien” rreth vitit 1984. Zone e qete per banim. Plane per Shtepi Lyra Architecture, Suharekë. com #shtepitebukura #planepershtepi #shtepimoderne in 2020 | House. Kati i par 3 dhoma nje sallon guzhine e nje banjo, kati i dyte njesoj. Plane per Shtepi | Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender kompleksi delijorgji. Cmimi eshte 37000 € i diskutueshem. Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Don Bosko, afer kompleksit Vizion Plus, shitet vile 3 kateshe me Hipoteke, ku kati i pare eshte i ndare ne dy dyqane me siperfaqe totale 124. Plane per shpija. Trualli eështë i pajisur me dokument hipotekor ndërsa ndërtesa ka leje legalizimi. 29 m² Nivelet: Një-katëshe Lartësia: 6,8 m Kapaciteti: 582 m³ Madhësia oborit: Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 22. Sublimimi i formës dhe funksionit apo zgjidhja e përkryer e funksionit në formën estetikishtë të qëndrueshme është gjithmonë pikësynim i yni. Violeta për publikun e gjërë shqiptar u bë e njohur me paraqitjet e saja në grupin e muzikës moderne të kohës “Vivien” rreth vitit 1984. Shtepit shiten bashk me 4 Ari Truall. Shtepi / Vila Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17. Shkodër 10 February 14:38. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, www. Don Bosko, afer kompleksit Vizion Plus, shitet vile 3 kateshe me Hipoteke, ku kati i pare eshte i ndare ne dy dyqane me siperfaqe totale 124. 22/05/2016 Plane per Shtepi - Kodi 208. Kati i dytë është i rezervuar për […]. Ndërkohë është kryer sigurimi i zonës dhe po vijojnë kërkimet në rrënoja. -Jepet me Qira Shtepi private dy kateshe 3+1 Shtepia eshte e pershtatshme per ndodnje shoqate ose. Përshkrimi :. Plane per Shtepi: Plane per shtepi nje kateshe, Plane per Shtepi Plane per Shtepi - Kodi 001: pin. Plane per Shtepi - Kosove dhe Maqedoni. Shtëpia e djegur tre katëshe ndodhet në rrugën e “JNA”-së, ndërsa kulmi i saj është djegur në tërësi. Vile Dy Kateshe NE Shitje. Ajo eshte e vendosur ne nje siperfaqje trualli prej 500 m dhe siperfaqje banimi prej 340 m. Shtepiza druri per zona malore (Njekateshe) Shtepiza druri per zona malore. Kjo Shtëpinë bashkëkohore dy katëshe po përpiqet të krijojë natyrën e vilës urbane, duke kombinuar elementet e arkitekturës moderniste me detajet dhe materialet moderne. Plane per shtepi, Pristina. 174K likes. Identiteti i viktimave ende nuk është bërë i ditur. 5 based on 521 Reviews "Nice houses:)" 49 Best Plane per shtepi images plane per shtepi tel: Plane, Mansions, House Styles, Home Decor, Mansion Diese moderne Stadtvilla bauen wir mit knapp 200 m² Grundriss - schlüsselfertig. Prona ka nje kat banimi dhe nje kat bodrum me ambjente parkimi dhe magazinimi, por eshte e parashikur per dy kate banimi. com (2 months ago) Plane per shtepi - kodi 092 plane per shtepi ju ofrone plane per shtepi moderne, plane per shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Nijazi Haklaj - Abaz Krasniqi RTV21 - Duration: 12:00. Plane per Shtepi - Kosove dhe Maqedoni. Dy apo tre punëtorë të vënë atë të gjithë së bashku duke përdorur vetëm një vinç, pikëllim, Caulking armë dhe stërvitje. ZJARR NE NJE SHTEPI NE KORÇE SHUHET FAMILJA NE GJUME HUMB JETEN NENA DHE 2 FEMIJET LAJM. Por fatmirësisht arritëm të dilnim në kohë dhe shpëtuam. Mi piace: 5872. planepershtepi. Dëshironi një plan perfekt për shtëpinë tuaj? Zgjidhja juaj është këtu! Kontaktoni me arkitektin: +383 45 323 333 (Viber,Whatsapp). Plane per Shtepi Moderne, Prishtinë. Shes shtepin 3 ari truall, esht dy kateshe me bodrum, ne katin e pare jane dhoma ditore, kuzhina, banjo dhe wc, kurse ne katin e dyta jan 4 dhoma gjumi. Posedon lokalin garazhen per makine,me nxemje qendrore. Ndërtim i Ri. Shitet shtepi private 2 kateshe me 500 m2 toke ne zonen e spitalles Durres. ECO ALSION. Kristë Gjergji. Karakteristikat: – Mund te ndahet per dy familje; – Dopio mur me polisterol; – Solete e izoluar me Mapelplastic me 20 vjet garanci. Ne katin perdhe kemi dhomen e ndenjejes me kuzhinen, nje depo dhe nje tualet. Sublimimi i formës dhe funksionit apo zgjidhja e përkryer e funksionit në formën estetikishtë të qëndrueshme është gjithmonë piksynim i yni. Kati i par eshte i kompletuar, kati i dyte i pa kompletuar me sova me mure e ndarjen e mureve me 11 kollona. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. Shkodër, Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. 75m Perdhesa: Salon,kuzhine,dhome fjetje,Wc Kati1 : 3 dhoma fjetje,banjo Tel&Viber +37744241141 +37744884777. Në këtë video, ju shihni harton bukur moderne të shtëpive të vetme-katëshe deri në 100 metra katrorë. Bieta u shpreh se po mendon për fëmijën e dytë, ndonëse ka dëshirë që Kroi të rritet edhe pak, pasi për të nuk është e thjeshtë të rrisësh dy fëmijë që kanë pak diferencë me njëri-tjetrin. 5 m2, i perbere nga Apartament 1+1 dhe nje Apartament 2+1, kati i trete per banim,. Ka 7 dhoma gjumi, 8 banjo. Në cilëndo mënyrë që ta ndash, ky numër është mjaft i madh. Zobacz więcej postów strony Plane per shtepi moderne na Facebooku. Shes shtepi dy kateshe me letra dhe 1500m2 toke me dokumenta te rregullta me certifikate pronsie jam pronari i vetem i tokes kati i pare i perfunduar dy katet rreth 300m2 se bashku,750m2 jane ne havlli,shtepia ndodhet afer shkolles se re 9 vjecare kamez eshte buz rruges vend i pershtatshem edhe per ndertimin e nji dyqani apo bisnes,para shtepis eshte 17m e gjere me 7. See more ideas about House styles, Mansions and House. Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore. Kati i pare ka dhome dite me kuzhin dhe terase, nje dhome fjetje, banjo dhe koridori. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit “16 Shtatori”. 29 m² Nivelet: Një-katëshe Lartësia: 6,8 m Kapaciteti: 582 m³ Madhësia oborit: Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 22. Agjensi okazione Durres. Plane per shtepi, Pristina. Per mu shum vizitoni faqen tone www. Shiten dy shtepi te njejta , shtepite i plotesojne te gjitha kushtet per jetese , te uranizuara , posedojne çertifikate pronesie , posedon infrastruktur te Shtepite ne shitje Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë* OFROJMË PËR SHITJE TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE Ofron per Shitje; Shtëpinë Extra Moderne me këtë renditje; 1. 75m Perdhesa: Salon,kuzhine,dhome fjetje,Wc Kati1 : 3 dhoma fjetje,banjo Tel&Viber +37744241141 +37744884777. I projektuar per 2 hyrje nga 1 arkitekt italian deri ne arredim kjo vile gjendet midis gjelberimit dhe larg ndotjeve akustike. Japim me qera nje VILE tre kateshe me ngrohje qendrore qe ndodhet 600 m poshte "CASA ITALIA",ne rrugen dytesore Tirane-Durres sip. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. E organizuar ne dy kate me nga tre dhoma dhe banjo me vehte cdo kat. Një kontenier i gatshëm në vetëm një ditë Shtëpitë portative të Karmodit të kontenierëve janë bërë prej çeliku të galvanizuar sipas dizajnit të klientit për të përshtatur çdo Projekt dhe mund të montohen gjithsesi shpejt dhe me lehtësi. Çmimet e paketave përfshijnë TVSH. 23 K J'aime. 2 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 332 m2, ndodhet pranë Vilave Gjermane. 6Ari Përmbajtja: 5 dhoma të fjetjës Dhomë dite Kuzhinë 2 banjo Posedon: Garazh Bodrum 3 Ballkona 2 Hymje te veçanta çmimi: 260. Shtepia eshte e rregulluar e fasaduar 180metra katror. Shitet shtepi private 2 kateshe me 500 m2 toke ne zonen e spitalles Durres. 9m) njera hyrje Perdhesa: Salloni انتقال إلى أقسام الصفحة الحالية. shitet ne golem shtepi dy kateshe e kompetuar me pamje nga deti me dokumenta te rregullta me siperfaqe toke 700 m2 per me shum info kontaktoni ne cel CMIMI I DISKUTUESHEM. 59 mijë pëlqime. Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private. Shpërndaje. Është projektuar si një trup dykatëshe në formë T me një çati të butë. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to. Pasi rrezikohen dy banesat e fqinjëve tanë. Mar 19, 2015 - Plane per Shtepi nje kateshe, 1 katshe, te vogla. planepershtepi. E kompania i takoi dy djemve të tij, Makeshit dhe Anilit. Shoqeria “ERJONI” sh. Shtepi / Vila Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17. Per mu shum vizitoni faqen tone www. Plane per shtepi banimi, plane per shtepi dy kateshe, plane per shtepi te bukura, plane projekte per shtepi, plane per shtepi moderne, plane per shtepi video, www. Plane per shpija. 1 m² Garazh: 33. Projektim,ndërtim,mbikqyrje Tel & viber: +383 44 241 141. 59 mijë pëlqime. Secili kat me nga 3 dhoma dhe nga 1 tualet. Në atë kohë, Sanija kishte dy fëmijë të vegjël, djalin 6 vjeç dhe vajzën 5 vjeçe. Kati i pare sip.