Ngushllime Per Djalin
Skender Hutra. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. Kronika October 18, 2019 - 20:10. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. 4 posts published by qdpress during June 2015. Përshëndetje të nderuar miq dhe familjarë. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. ” (në një version tjetër shtohet) “Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. vjersha per 28 nentorin,28 nentori vjersha shqip,vjersha dhe poezi per 28 nentorin,28 nentori poezi shqip,vjersha te bukura per 28 nentorin,pavaresine e Shqiperise,shqipnise, Share Get link. Nena e florencit pasi mori vesh per djalin e tjj i ra te fikt ja cfare tha. Në një aksident që ka ndodhur pasditen e sotme në Pejë ka humbur jetën 15 vjeçari Argjend Bekaj, shkruan Periskopi. Pershendetje per ata qe meritojn. mas dy dite shkojn shokt per ngushllime edhe kur trokasin ne der i del nana e nastradinit edhe ata i thojn nastradinit pse na the se te ka dek nana? ai ja kthen e i thot ''po ju am that me rrej e une ju rrejta. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Ngushllime për familien dhe shoqërin e Dritanit, njashtu edhe për familien e bashkudhëtares "pasi thon disa këtu se ishe edhe dikush në automjet", ndërsa ngushllime edhe për fjalen e lirë dhe një copë të mirë demokracie të Shqipëris dhe gjithë Shqiptarëve. Të gjithë që vinin e shkonin, përqafonin Bacin Isuf, Z. PËR KLASËN VIII Islam Karanfili - Dr. plaget erenda na lendojne thelle ne zemer keshtu qe edhe ne japin ngushllime per djalin tone te vogel i quajtur ERJON! shpresoj te mos ndodhin me ksi padrejtesi Reply Leave a Reply Cancel reply. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Ngushllime te perzemerta familjes te djaloshit qe vetvari vehten. Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. Djali im Dardani, me kishte verejtur që dje, ai, pra Dardani sot ishte i lërë e pa punë po as mësim nuk pati dhe sapo erdha nga kafja e mengjesit, më ka verejt se diqka nuk po më punohet si zakonisht, duke kanstatuar plogështin time më tha :. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar të dashurën. Kryeminisitri Haradinaj, përmes një postimi ka falënderuar të gjithë ata që ju shprehën ngushëllime në këto ditë të vështira. Fallen Heroes of Operation Iraqi Freedom Remembering the servicemembers who died in the service of their country. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për të gjetur trupin e mbesës, e cila nuk u gjet sot e kësaj. ej me vjen shum keq per vrasjen e T. Me la per tjetren me letra, pas nje kohe edhe Une krijova familje, por me erdh lajmi qe kish ndrru jete pas… - Pershendetje histori te jetes Para 6 vite kam shkruar nje histroi ne faqen tuaj dhe po shkruaj prap. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Lajmin e ka bërë të ditur ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani, përmes një postimi në Facebook, shkruan lajmi. Ngushllime, familja Neziri. Leave a Reply Cancel reply. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Së bashku kanë ecur nëpër rrugicat e ngushta të Kalasë, kanë lundrue shpesh herë me një barkë. Paste drite e diell,dhe qofte i let dheu mbi trupin e tije,ngushllim familjes per humbjen e njeriut te dashur,ngushllime te ter te afermve,luigji mi. E nderuara familje e Shkëlqim Pllanës! Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen tragjike të Shkëlqim Pllanës, ish-futbollist i 2. Të dielën u nis me një furgon për në Lipjan. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. dediHome: dedi24. mas dy dite shkojn shokt per ngushllime edhe kur trokasin ne der i del nana e nastradinit edhe ata i thojn nastradinit pse na the se te ka dek nana? ai ja kthen e i thot ''po ju am that me rrej e une ju rrejta. Më vonë, ndërsa familja po jetonte në një vend tjetër, burri i saj vendosi të digjte certifikatën e martesës, ta largonte gruan që ishte shtatzënë dhe djalin dhjetëvjeçar e të bëhej prift. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë”, ka rrëfyer A. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Dhe e beri per mrekulli per disa vite per djalin tim. E luajti rolin perfekt si terapist në filmin "Good Will Hunting" (1997), së bashku me atë djalin gjenial për matematikë, i cili zgjidhte formula të komplikuara në korridoret universitare si pastrues (Matt Damon) dhe që në fund del se ishte biri i terapistit, një fëmijë i braktisur para disa vitesh nga prindërit. imeri me familje nga florida shba. Një i ri nga Lipjani është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij tash e katër ditë. Ngjarja e rëndë në Lipjan: Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. gjysmen ka greku gjysmen serbet. Zoti ua freskoftë zemrat e shpirtin, Këtë dhimbje të madhe do ta ndajmë së bashku. Më vonë, ndërsa familja po jetonte në një vend tjetër, burri i saj vendosi të digjte certifikatën e martesës, ta largonte gruan që ishte shtatzënë dhe djalin dhjetëvjeçar e të bëhej prift. IsufFejzullahu, humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën Elifen16 muajshe. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Redaksia i shpreh ngushllime familjes Memishi dhe mbare farefisit nga fsahti Isuvk dhe Presheva. com , faqja me e klikuar shqiptare "Shtëpia është rrëmujë, mami nuk gjendet", djali i Drita Saliaj rrëfen si mori vesh vrasjen e nënës. Pasi ka dalë nga banesa e parë, i është drejtuar tjetrës ngjitur, ndërsa ka qëlluar ndaj djalit të Demirit, gruas së tij dhe dy fëmijëve të mitur, 17 dhe 9 vjeç. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. Ngushllime te perzemerta familjes te djaloshit qe vetvari vehten. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t’i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. M’la mu edhe qiken ne shpi dhe m’tha “Derisa te del vllaut yt prej shpis Une nuk vi aty”, Vllai erdh per vizit! – Pershendetje histori te jetes Si qdo kush qe po shprehemi per problemet qe kemi edhe un pata deshir te marr mendim te njerzeve. "Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. Me ndihmoni breee :S:S. Kaluam sigurisht qaste të cilat nuk shlyhen lehtë nga. S besoni shum besoni e kush e perkra E. Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7 Të dielën u nis me një kombi-bus për në Lipjan. Ngushllime per humbjen e nenen kengeetarit alban skenderjt. Tex-Lulash Brigja Muz- Gjovalin Shani. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Ka qene njeri i qete dhe qdo rast ka qen i gatshem per familje te vet,dhe nuk me hyne ne mende se e ka boe me plot vemendje,por kjo kur disa gra vijne ne gjemanie e nuk e din zotin per zot. Letra e plotë: Sakrifica është virtyt i rrallë, Izet Demaj sot dha jetën […]. Lavdi jetes dhe vepres tije Heroike, do te jete i pavdekshem”, ka shkruar ajo. ” (Muslimi 977, Tirmidhi 1054). Ngushllime 🙏 RIP #Ergi 🙏 A photo posted by bleromuharremi (@bleromuharremi) on Nov 21, 2016 at 11:53pm PST. Zoti ua freskoftë zemrat e shpirtin, Këtë dhimbje të madhe do ta ndajmë së bashku. 2010 - 18:22 hours: ngushllime familjes zharku per djalin e tyre: Homepage: not entered Email: not entered. Me anë të një postimi emocionues në Facebook, mbrojtësi i Kombëtares jep lajmin e kobshëm duke cituar edhe një fragment nga Kur'ani. Djalin qaje. dediHome: dedi24. Shpërndaje: Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Njoftim për të pame për Sherife Pnishi Muhadri. 2013 - GANI ZYLFIU: SI SHPËTOVA NGA MASAKRA SERBE, MË 26 MARS 1999 - NË KRUSHË TË VOGËL - Dëshmitarit Gani Zylfiu i kujtohet mirë kur rreth orës 5 të mëngjesit të 25 marsit 1999, përballë fshatit Krushë e Vogël stacionohen njësi ushtarake-policore serbe me një arsenal të madh. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar të dashurën. për djalin që s'e deshe, ske zi pse mban, e kom prit me qef me pa at bote me sy, me kajt ne kraht e tua Nane, met pas afër ty, nuk e di moj Nane pse s'mendove me shum, a harrove që ni dit, edhe ti vjen te un, e shoqet e tua për ngushllime kur erdhën, pse syt e tu as ni pik lot se derdhën. Blerimi ishte i martuar dhe baba i dy fëmijëve. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë”, ka rrëfyer A. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Krahas trashëgimisë kulturore në rrethinën e Ferizajt, e rëndësishme mbetet për hulumtim trashëgimia shpirtërore, e cila deri më tani, asnjë herë të vetme nuk është eksploruar nga ndonjë autorë ferizajas. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. Policia e Gjenevës të martën ka gjetur nje trup te pa jete ne Liqenin e Gjenevës te të riut (40) vjecar me origjine nga Serbia ne rrethana ende te panjohura, ka njoftura gjencine e lajmeve "Presheva j. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Edhe nje her ngushllime familjes dhe perkrahsve e dashamireve te tije, dhe mbreteris shqiptare, good bay. Ah more Bel… Ron koka me të lan shoku, shumë ron, zbrazëti e madhe… InshaAllah na e ke bo hallall… Dita, Blerdi, Media dhe të gjithë ju familjar të Belit ngushllime më falni për këto fjal, më falni por Beli nuk ishte vetëm i juaji, ishte edhe i joni, ishte i të gjithëve. Pergjithmon ne Zemrat Tona ( per ata qe nuk jetojne me). I thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e paska vra Thaqi' Pergjumshem Titulli: Deputeti Një deputet e zuri djalin e tij 15 vjeçar duke gënjyer dhe u bë si i çmendur:-A e di sa gjë e keqe është të gënjesh?. "Dhimbje madhe, vështirë të gjesh fjalët. Madje artisti iu ka drejtuar Haradinajt duke i thënë se edhe popullin e ke pas vetes. Unë djalin e kam gjet por atë vajzën e vogël të djalit është shumë interesant ku shkoj më rri në mendje. Nena e florencit pasi mori vesh per djalin e tjj i ra te fikt ja cfare tha. "Dhimbje madhe, vështirë të gjesh fjalët. ej me vjen shum keq per vrasjen e T. në këtë Faqe. Qerim Kelmendi ndryshe ishte bashkëluftëtar i Ilir Konushevcit, i vrarë në rrethana misterioze. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Socio,Ngushllime te perzemerta,per kete baba te madh! Albpelasgian Anëtar i ri. "Princeshat". Ngushllime. Ju lutem na këshilloni! Shejkh Mesh’hur Hasen: Të këshilloj me fjalën e Profetit – sal lall llahu alejhi ue sel lem…. Me ndihmoni breee :S:S. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. As malli as loti s’do t’ju lërë të vdisni, as shtëpia e huaj s’do të ju shpreh ngushllime dhe nuk do të ju ngrohë kurrë. Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e. Arbnona masi ske mundsi për logoped ateher behu ti logopede. Në vazhdimësi ishim në kontakt më djalin e Skenderit, Renaton. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Ngjarja e rëndë në Lipjan: Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Lexo Profilin Lexo Postimet Ajo, me dhimbjen qe ndjen per te , ka krijuar nje lirike te ngrohtë e cila, nuk ndahet. to/RamazaniPaNanen Text & Melodi : Kreshnik Avdiu Studio: Ardian Kastrati Video : Betim Berisha Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Por duket se kjo gjë e ka mërzitur shumë këngëtaren, e cila ka reaguar si asnjëherë më parë. Vazhdoi rrugen duke kaluar fshatra tjera. Ai i ka shprehur ngushëllime familjes Abazi, që përpos Shemsedinit, në këtë ngjarje tragjike humbën edhe djalin tjetër të tyre, Isën. Patrioti e atdhetari i madh Qazim Zekaj, do të mbahet mend gjatë shumë gjatë, për të do të mësojnë fëmijet nëpër shkolla e do të shkruaj historia për luftën e Tij me ditarë e pushkë në dorë, për gjakun që ka derdhur e plagët që ka marrë, për mbijetesen titanike dhe për varrimin e tij të madh kombëtar, për. Ne ate kohe kishin deshtuar te gjithe mjeket ne Shqiperi, Maqedoni, ndersa Pr Dr Adem Limani per 2 Ore 40 min arriti sukses dhe kreu punen 100%. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. 05-11-2009, 17:07 #10. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejes te ciles i ndihmuam ne nje inicjativ Humane para 3 diteve sot paska humb djalin e tyre 15 vjeqarin Argjentin ne nje aksident tragjik duke u kthy nga puna ku e punesuam para dy diteve te nje shok i imi ish bashkeluftetar i UÇK-se Haxhi Nikqi vetem e vetem qe te. ehd ei shprehi ngushllime familes se T. Kam pare ne enderr gjyshen e ndjere qe kishte marre disa shkopinj,i veshte me nje cope te bardhe dhe po mundohej te bente magji prane meje,Ne koke kishte nje shami shume te bardhe. je dhe do te mbetesh ne zemrat tona, kudo qe te jemi e kudo qe te shkojna, e tani me mbetet vetem nje shprese,. Bli medlem av Facebook for å komme i kontakt med Sabina Zumberi og andre du kanskje kjenner. Redaksia i shpreh ngushllime familjes Memishi dhe mbare farefisit nga fsahti Isuvk dhe Presheva. Nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëlloj, nuk kam fuqi. Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Policia në Prishtinë ka arrestuar të dyshuarën pasi e njëjta kishte bërë për spital djalin e saj, i cili pas sulmi është dërguar për tretman të mëtutjeshëm mjekësor. "Tashmë sapo e nxorëm nga rrënojat e hotelit "Tropikal", të ndjerin Shemsedin Abazi, […]. Mund te thuash tradhtar a perçares a çfare te duash, po kjo eshte e verteta dhe do te jete keshtu derisa te nderroje mentaliteti i tipave si ti ne Shqiperi. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. “Ngushllime per Qendrim Kelmndin! Zoti ju Forcofte per te perballuar kete dhimbje te madhe. Tani që orë har fluturuar kaluara ne, unë njoftim në du humbur gjithnjë e më shumë çdo ditë, miqësia jonë ishte Fundi i rrugës, Është koha për. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Vendi dhefunksionii pasthirrmaven fjali 435 12. Spitali i Vlorës u bë me respirator të ri në një kohë të vështirë të luftës me koronavirusin, kur këto aparatura shpëtojnë jetë. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Flickr members who do not fit that criteria, or who only have non-artistic nude/porn photos in their stream, or no photos at all, will be banned - no exceptions. Xhevat Jusufi ka ndërruar jetë derisa po shkonte në stërvitje të ekipit Lushta pas një aksidenti. Komente nga lexuesit: Koment nga GUEST më 2008-12-30 17:38:12 jam rizah neziri nga podujeva jam dhandrri ite ndjerit veli sylejmanit ZOGU po ashtu jam edhe bashk luftetar i ti kur mora lajmin per ngjarjen tragjike per humbjen e mete dashurit tim mikut vllaut dhe shokut te pa ndashem nga lufta e gjer me at dit kur e lajmin per vdekjen e ti mukan ngulur te dy kembet ne dhe sepse ekam pasur mik. Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Personalisht nuk kam mundur ta njoh nga afer, edhe pse ka ndodhur qe jemi shkembyer disa here ne disa vende. -Unë,besa edhe ju e dini se sa ban toka, e din edhe Baci, e di qi nuk ka munsi m’i ba menihere qato pare, ama unë e pres, sa të don. Kolegë dhe miq të deputetit janë shprehur të pikëllyer për humbjen e Olldashit, ndërsa kanë ngushëlluar familjarët për humbjen e madhe. për djalin që s'e deshe, ske zi pse mban, e kom prit me qef me pa at bote me sy, me kajt ne kraht e tua Nane, met pas afër ty, nuk e di moj Nane pse s'mendove me shum, a harrove që ni dit, edhe ti vjen te un, e shoqet e tua për ngushllime kur erdhën, pse syt e tu as ni pik lot se derdhën. gjysmen ka greku gjysmen serbet. fjalëkalimi juaj. Mos e leni pa komentu ngushllime per ket vlla Dhe komplimente talentit Qe e ka shkru dhe e ka kendu kengen Like dhe shperndaje kengen qe ja kushtoj Arjeta Elmirit Elmiri vllau jone - Kenga per 19. E vizitonte Dr. Ishte një ditë e nxehtë dhe njerëzve nuk u hahej mish. "Panorama" (prapa shkolles "Harry Fultz"). 4 255 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë. Tragjike/ Babai shqiptar vdes duke pritur djalin e zhdukur. "Tashmë sapo e nxorëm nga rrënojat e hotelit "Tropikal", të ndjerin Shemsedin Abazi, […]. 4,276 likes · 18 talking about this. - Në qoftë se ende nuk keni një Llogari personale në forumin tonë, mund ta hapni një të tillë duke u Regjistruar. Prof Dr ADEM LIMANI te qoft i leht dheu i kosoves ,Ngushllime Familjes Limani", ka shkruar Munishi. Aktorja e madhe shqiptare Tinka Kurti ka humbur djalin e saj Zef Kurtin. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected],. Profeti (Paqja qoftë mbi të!) ka thënë: “Më herët jua ndalova të vizitoni varret, por tani vizitojini ato. Ismet Sylejmani Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e saj! U shua pergjithmonë trupi iRead More. A hiq s'je pendu?, mthuj drejt Nan pash Zotin,. Ju deshirojme Ngushllime familjes dhe dashamirve … Allahu e shperbleft me Xhennet …. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për. al shqiptaria balkanweb balkanweb. M'la mu edhe qiken ne shpi dhe m'tha "Derisa te del vllaut yt prej shpis Une nuk vi aty", Vllai erdh per vizit! - Pershendetje histori te jetes Si qdo kush qe po shprehemi per problemet qe kemi edhe un pata deshir te marr mendim te njerzeve. “Une me djalin jam kanë në punë në Bar, po për shkak të gjendjes që u kriju e kem ndërpre punën e na u ka desht me u kthy në Kosovë. Emri i përdoruesit tuaj. Tani që orë har fluturuar kaluara ne, unë njoftim në du humbur gjithnjë e më shumë çdo ditë, miqësia jonë ishte Fundi i rrugës,. Personalisht nuk kam mundur ta njoh nga afer, edhe pse ka ndodhur qe jemi shkembyer disa here ne disa vende. Kanë kaluar dy vjet nga vërshimet e vitit 2016 në Hasanbeg të Shkupit, por familja Fejzullahu atë ditë e kujton si sot dhe nuk po mund t'i mbajë dot lotët. pershendes I. Mirë se vini! Hyni në llogarinë tuaj. Ai la pas vetit gruan dhe dy femit. " (në një version tjetër shtohet) "Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. Rama ti shkoj ne shtepi per ngushllime e ta bej te qarte njeher e mire qe plehrat dhe alabaket e lagjeve tona boll kane bere si ju ka dashur bytha. Edhe tash kur po shkruaj, m' qahet…. 4,276 likes · 18 talking about this. com Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C). Pershendetje per ata qe meritojn. ej me vjen shum keq per vrasjen e T. Ideja per publikim eshte e Rex-it, te cilin une e falenderoj per te si dhe per inkurajimin qe me dha ai per te vendosur. Une jam Musliman Pergjithmon! Proud to be a Muslim!. Salih Ibn Feuzan Ibn Abdilah El Feuzan Prktheu: Shptim Shushku Elbasan, 2008 3 HYRJE Mirsia e t thelluarit n msimin e fes. Poezi per vdekjen. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë", ka rrëfyer A. Altida ngushllime per babin Allah e meshirofte Altida mu sheqerin me ka dal 9,9 e normalja ne esell ish 5,5 e mbas nbukes 7,8. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Amina Nuroviq. Sophie Brussaux, aktore filmash për të rritur, solli në jetë Adonis në tetor të 2017-s, por Drake e mbajti djalin të fshehtë deri kur publikoi albumin “Scorpion” në qershor të 2018-s. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Ngushllime te gjith atyre qe ndajne dhimbje me familjen Zhiti ! Zhiti duke pare djalin tek rritej e shkollehej dhe kujtonte rinine e tij,me ato hjekat e tija dhe zemra i kenaqej,qe djali i tij po e shijon jeten,por sot cte themi. 11 mijë pëlqime. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Në shenjë solidariteti me familjen Zeqiri nga lagja Radishan e Shkupit sot në sheshin Skenderbeu në protesta dolën disa dhjetëra qytetarë nën organizimin e Forumit Ndërkombëtarë për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut dega në Maqedoni. Ngushllime familjes, dhe me vjen keq qe ne kete rast me duhet te shprehem si ne vijim. Nena Ibadete e vetme me dy femijet jetim vajzen Mirjeten dhe djalin Mirlindin kerkon ndihme te gjerave ushqimore, higjenike dhe veshmbathje per femijet pasi nena Ibadete me lot ne sy tregon se nuk ka as 1kg miell ne shtepi per te i dhene buke femijeve te cileve i ka vdekur Kryefamiljari i shtepis para 2 viteve. 12/23/2017 Argetim Pa Kufi. Zoti i dhashte force edhe bashkeshortes edhe z. "I tronditur nga fatkeqësia në Brezovicë, ku humbi jetën Arian Daci, zëvendësministër i diasporës, kurse mbeti i lëndur Ardian Bakalli. Një person rreth moshës 60 vjeçare i një firme ndërtimore ka vdekur si pasojë i vetaksidentimit në Milloshevë. S jon ata njerzit qe e lshuna kosovene e ja msyn stankovecit e besoni se nje dit a a po nat do te kap plumi. 18/10/2019 20:17. 9, Kodi postar 1016, Tirane. Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejes te ciles i ndihmuam ne nje inicjativ Humane para 3 diteve sot paska humb djalin e tyre 15 vjeqarin Argjentin ne nje aksident tragjik duke u kthy nga puna ku e punesuam para dy diteve te nje shok i imi ish bashkeluftetar i UÇK-se Haxhi Nikqi vetem e vetem qe te. Ne mbremje kam vajtur per ngushlime te familja e Ndrek Luces dhe me beri pershtypje qeleshja e bardhe qe mbante ne koke i ndjeri Ndrek Luca. Ditëve të fundit lajmi kryesorë i mediave rozë ishte ndarja e portierit Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Çilaga. Mirdita mfal kam nevoj shum per ndimen tuaj shum shum shum :(E humba personin qe shum e doja motra ishte shkaktare na ndajti me ta isha plot 2vite un isha e re isha 15 vjeq kur fillova te dal me te ne moshen 17 vjeqare u ndajt motra me ndajti nuk donte ne te ishim bashk prob se aj nuk ishte shum i pasur dhe jetonte me nje fshat ku kjo nuk donte kshtu fliste me te qmmos. për djalin që s'e deshe, ske zi pse mban, e kom prit me qef me pa at bote me sy, me kajt ne kraht e tua Nane, met pas afër ty, nuk e di moj Nane pse s'mendove me shum, a harrove që ni dit, edhe ti vjen te un, e shoqet e tua për ngushllime kur erdhën, pse syt e tu as ni pik lot se derdhën. Nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëlloj, nuk kam fuqi. Keshtu duke kaluar lshtepi pas shtepije i ra ne sy nje karrige para dyerve te oborrit si shenje e tradites kur vdes dikush per t'i pritur njerezit per ngushllime. IsufFejzullahu, humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën Elifen16 muajshe. Facebook gir deg muligheten til å dele informasjon og gjør verden mer åpen. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë”, ka rrëfyer A. Të dielën u nis me një furgon për në Lipjan. Por duket se kjo gjë e ka mërzitur shumë këngëtaren, e cila ka reaguar si asnjëherë më parë. I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. Ky është kosovari i cili ndërroi jetë në Gjermani Lulzim Morina jetonte dhe punonte në Gjermani. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7 Të dielën u nis me një kombi-bus për në Lipjan. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Keshtu duke kaluar lshtepi pas shtepije i ra ne sy nje karrige para dyerve te oborrit si shenje e tradites kur vdes dikush per t'i pritur njerezit per ngushllime. Unë djalin e kam gjet por atë vajzën e vogël të djalit është shumë interesant ku shkoj më rri në mendje. Jeta eshte e shkurter jeten duhet ta jetojme per vete dhe jo per te tjeret. Allahu e shperbleftë me Xhehnet Inshallah. 4 prill 2015 - Vdekjen e babait e konfirmon edhe vetë Mërgim Mavraj. ej me vjen shum keq per vrasjen e T. Nga Mark Marku - Tiranë Sot ditë e një vitë 7 Shkurt 2018— 7 Shkurt 2019 ,është një datë që nuk harrohët kurrë, një dhimbje që nuk shuhët kurrë e përjetohët në cdo segment të jetës e veprimtarisë së pjestarëvë të famijljes ,të motrave ,të njerëzvë të gjakut dhe të Oxhakut ,por edhe të gjithë […]. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. E une huk tham te mos i demaskoje komunistat por Luvigj ****(e kemi fshire pasi komentuesi nuk ka gjete fjalen e pershtatshme) t’ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge, bust e tj. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Shumë të dashur shokë, bashkëveprimtarë e bashkëluftëtarë, miq, partnerë afaristë e të njohur të ndryshëm! Më 19 qershor e përfunduam pritjen e rezervuar për ngushëllime. Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. Cancel reply. Fallen Heroes of Operation Iraqi Freedom Remembering the servicemembers who died in the service of their country. Lajmin e ka bërë publik me një status në “Facebook” shkrimtarja Flutura Açka, e cila rrëfen se nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëllojë aktoren e madhe. Ngushllime per Djalin. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. Të dielën u nis me një kombi-bus për në Lipjan. Shkrimtarja ka humbur djalin e saj të vetëm, në moshën 18-vjeçare, pasi ai vuante nga një sëmundje shumë e rrallë. Cancel reply. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Sot, më 21 qershor 2015, u…. Ismet Sylejmani Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e saj! U shua pergjithmonë trupi iRead More. 4 255 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë. Por, ka edhe fate n’fatkeqësi. Lajmin e ka bërë publik me një status në "Facebook" shkrimtarja Flutura Açka, e cila rrëfen se nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëllojë aktoren e madhe. Objekti i morfologjis. 9, Kodi postar 1016, Tirane. Familje e nderuar behuni e sigurt se shkaku nuk asht tek Org e deshmitareve. I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. Në shenjë solidariteti me familjen Zeqiri nga lagja Radishan e Shkupit sot në sheshin Skenderbeu në protesta dolën disa dhjetëra qytetarë nën organizimin e Forumit Ndërkombëtarë për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut dega në Maqedoni. Une jam Musliman Pergjithmon! Proud to be a Muslim!. Ngushllime familjarve per te humbjen tragjike,dhe gjithashtu sherim te sukseseshem per te lenduarit!Lutem qe kjo te mbetet tragjedia e fundit !Kujdes shofer,nuk kemi shum jetera!! e panjohura Anëtar. Mund te thuash tradhtar a perçares a çfare te duash, po kjo eshte e verteta dhe do te jete keshtu derisa te nderroje mentaliteti i tipave si ti ne Shqiperi. Redaksia i shpreh ngushllime familjes Memishi dhe mbare farefisit nga fsahti Isuvk dhe Presheva. Pos tjerash, thanë se Shqipdoni asnjeherë nuk ka sjellë probleme në shtëpi. Shoqata Mushtishti Shpreh Ngushllime per Gjith Familjen Mustafa. Gratë dilnin. Sa tepër duke fjalët. "I tronditur nga fatkeqësia në Brezovicë, ku humbi jetën Arian Daci, zëvendësministër i diasporës, kurse mbeti i lëndur Ardian Bakalli. Mashtruesi ketu nuk pati sukses. ” (në një version tjetër shtohet) “Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Të dielën u nis me një kombi-bus për në Lipjan. Më këto të. ISMAIL GASHI: MARTIRIZIM PËR LIRI E ATDHE (30 VJET NGA VDEKJA -MBYTJA E IBRAHIM KRASNIQIT) (Lypjan, 27. Even though I did not know him, I have a brother in the service and am Albanian and his. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Zoti i dhashte force edhe bashkeshortes edhe z. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Per ty jam tu kendu se shum te kam fal Kurr ma s'du met pa kurr te dera s'kam met ardh. Pos tjerash, thanë se Shqipdoni asnjeherë nuk ka sjellë probleme në shtëpi. Më vonë, ndërsa familja po jetonte në një vend tjetër, burri i saj vendosi të digjte certifikatën e martesës, ta largonte gruan që ishte shtatzënë dhe djalin dhjetëvjeçar e të bëhej prift. Shprehi ngushllime familjes Delija Nanës Shehide per djalin Muhametin qe sot ka ndrruar jetë në moshen 65 vjeqare,. Halit Buliqi. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper …. com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: [email protected] Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Nena Ibadete e vetme me dy femijet jetim vajzen Mirjeten dhe djalin Mirlindin kerkon ndihme te gjerave ushqimore, higjenike dhe veshmbathje per femijet pasi nena Ibadete me lot ne sy tregon se nuk ka as 1kg miell ne shtepi per te i dhene buke femijeve te cileve i ka vdekur Kryefamiljari i shtepis para 2 viteve. Kolegë dhe miq të deputetit janë shprehur të pikëllyer për humbjen e Olldashit, ndërsa kanë ngushëlluar familjarët për humbjen e madhe. Posa shohin se po lëviz ndonjë makinë, të rinjtë dalin për të pritur mysafirët për ngushllime, derisa në oborr kishte jo pak familjarë e miqë në ditën e dytë të pameve. Vajza ime ka pas problem me shkronjën l kemi fillu psh. Ngushllime Familjes. Babai i kryeministrit britanik optimist për djalin: Boris do ja dali, është rritur në fshat me delet dhe ajër të pastër Publikuar tek: bota , më 22:59 07-04-2020 Stanley Johnson me te birin, kryeministrin e Britanise Boris Johnson. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected],. A me premtove si Hydajeti,se pas zgjedhjeve do te bisedojm?Qe sa vite kaluan?Kqyr kur me ke premtue; 5 octobre 2013 Kaqusha Jashari. Salih Ibn Feuzan Ibn Abdilah El Feuzan Prktheu: Shptim Shushku 2 Titulli n origjinal Prmbledhje e Fikhut Pjesa e Par Fikhu i adhurimeve Autor: Dr. Une jam Musliman Pergjithmon! Proud to be a Muslim!. 2010 - 20:45 hours: ngushllime familjes hashani per humjen e vllaut te tyre te dashur ises-hashani i cili nderroji jete para disa diteve njeherit ngushllime familjes semaja aziz semaja i cili nderroji jete niashtu te banessa ka banuar afer lepencit zoti i shperblevte me te mira pershendetje luli suedi. Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e. mas dy dite shkojn shokt per ngushllime edhe kur trokasin ne der i del nana e nastradinit edhe ata i thojn nastradinit pse na the se te ka dek nana? ai ja kthen e i thot ''po ju am that me rrej e une ju rrejta. Flickr members who do not fit that criteria, or who only have non-artistic nude/porn photos in their stream, or no photos at all, will be banned - no exceptions. ” (në një version tjetër shtohet) “Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. Të dielën u nis me një furgon për në Lipjan. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Mund te thuash tradhtar a perçares a çfare te duash, po kjo eshte e verteta dhe do te jete keshtu derisa te nderroje mentaliteti i tipave si ti ne Shqiperi. Ai la pas vetës një bagazh të madh artistik kryesisht të zhanrit komik. a di njeri te thote kush ishte kjo, ku jeton, me cfare merret, etj etj. Dritan Osmani Redaktor teknik dhe disenji: Naser. 2020, që nga ora 9:00 deri në ora 16:00, hapet e pamja. ” (Muslimi 977, Tirmidhi 1054). 18/10/2019 20:17. IsufFejzullahu, humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën Elifen16 muajshe. Madje artisti iu ka drejtuar Haradinajt duke i thënë se edhe popullin e ke pas vetes. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. Profeti (Paqja qoftë mbi të!) ka thënë: “Më herët jua ndalova të vizitoni varret, por tani vizitojini ato. Kryetari i këtij forumi, Idriz Sinani para të pranishmëve tha se shqiptarët nuk janë të huaj në Maqedoni dhe se ata duhet respektuar. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Pasi u shprehem ngushllime Gjergjit dhe bashkeshortes se Ndrekes, une e pyeta Gjergjin per qeleshen e bardhe dhe pergjigjen e mora nga Mamica. Princeshat, Pristina. Prokurorja Villma Ruskoska ka njoftuar sot se procesi gjyqësor për organizatorët e 27 prillit të viti 2017 është. Ngushllime te perzemerta familjes te djaloshit qe vetvari vehten. 05-11-2009, 17:07 #10. Cancel reply. Krahas trashëgimisë kulturore në rrethinën e Ferizajt, e rëndësishme mbetet për hulumtim trashëgimia shpirtërore, e cila deri më tani, asnjë herë të vetme nuk është eksploruar nga ndonjë autorë ferizajas. Unë djalin e kam gjet por atë vajzën e vogël të djalit është shumë interesant ku shkoj më rri në mendje. Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te kojshis e bashkevendasit tim Muhamet Halim Delija qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. S besoni shum besoni e kush e perkra E. This site uses Akismet to reduce spam. Jeta e asaj gruaje ishte e mbushur me frikë, trishtim dhe zhgënjim pikëllues. Dhe per te realizuar endrrat e saj, ajo ishte shndërruar ne nje nga nxeneset me te mira te shkolles. fjalëkalimi juaj. Zenel, vëllaun e tij dhe dy vëllezërit e tjerë, Avniun djalin e të ndjerit. Kryeminisitri Haradinaj, përmes një postimi ka falënderuar të gjithë ata që ju shprehën ngushëllime në këto ditë të vështira. 23 vjecari donte që nusen […]. Prof Dr ADEM LIMANI te qoft i leht dheu i kosoves ,Ngushllime Familjes Limani”, ka shkruar Munishi. Një vdekje e papritur për aktoren që disa ditë më parë u përball me probleme shëndetësore. Ai la pas vetës një bagazh të madh artistik kryesisht të zhanrit komik. IsufFejzullahu, humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën Elifen16 muajshe. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. Redaksia i shpreh ngushllime familjes Memishi dhe mbare farefisit nga fsahti Isuvk dhe Presheva. Komente nga lexuesit: Koment nga GUEST më 2008-12-30 17:38:12 jam rizah neziri nga podujeva jam dhandrri ite ndjerit veli sylejmanit ZOGU po ashtu jam edhe bashk luftetar i ti kur mora lajmin per ngjarjen tragjike per humbjen e mete dashurit tim mikut vllaut dhe shokut te pa ndashem nga lufta e gjer me at dit kur e lajmin per vdekjen e ti mukan ngulur te dy kembet ne dhe sepse ekam pasur mik. Ne ate kohe kishin deshtuar te gjithe mjeket ne Shqiperi, Maqedoni, ndersa Pr Dr Adem Limani per 2 Ore 40 min arriti sukses dhe kreu punen 100%. Unë djalin e kam gjet por atë vajzën e vogël të djalit është shumë interesant ku shkoj më rri në mendje. Kur me ke premtue se do kujdesem per demostratat e 11 marsit,dhe do te me tregoni se cilit student i ka qellue qimja ne gjelle. Jeta eshte e shkurter jeten duhet ta jetojme per vete dhe jo per te tjeret. 400 dediEURO: 10. Nuk dua të futem në tema se si ka vdekur Astriti, a po si paska vdekur, dua vetëm ti them familjës së tij ngushllime për djalin e tyre! Zoti e dërgoftë në parajsë. Sipas Policisë Rajonale, dyshohet se aksidenti ka ndodhur në momentin kur drejtuesi i automjetit "Opel Montrey", me të arritur përballë restaurant "Shaqa", humbi kontrollin dhe përfundoi jashtë rrugës në anën e djathtë të lëvizjes së tij. "Tashmë sapo e nxorëm nga rrënojat e hotelit "Tropikal", të ndjerin Shemsedin Abazi, […]. imeri me familje nga florida shba. E vizitonte Dr. Tex-Lulash Brigja Muz- Gjovalin Shani. Ka qene njeri i qete dhe qdo rast ka qen i gatshem per familje te vet,dhe nuk me hyne ne mende se e ka boe me plot vemendje,por kjo kur disa gra vijne ne gjemanie e nuk e din zotin per zot. Halit Buliqi. Edhe nje her ngushllime familjes dhe perkrahsve e dashamireve te tije, dhe mbreteris shqiptare, good bay. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. "QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lav. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Fshatarët kishin ditën e tyre të punës. Ja cfare thon mediat franceze per vdekjen e florencit nuk do ta besoni. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Per disa njerez, jeta eshte nje rrugetim drite Ata ndricojne jetet e atyre qe i rrethojne dhe kete e bejne: Here me nje ide Here me nje fjale te embel Here me nje liber qe u dhurojne Here me nje zgjatje dore ne kohe nevoje Here me nje keshille zemre Qofshi te tille dhe u rrethofshi nga njerez te tille!. Për xhenzen do t’ju njoftojm se kur do të bihet nga zvicrra dhe për varrimin do t’ju njoftojm, ngushllime e sinqerta i takojn familjes Osmani, një ashtu bashkfshatarve tan Hotlan, vërtete një vdekje e rënd në lulen e rinis por ka desht Allahu dhe duhet të pajtohemi me caktimin e ti, nëse keni mundesi shperndane vëllezër le të. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. Te lumt pena Ore Idriz Zeqiraj,Mir jau din Dredhit kuqloshave por Ma mir jau di,kur u bashkun dy Gjermanit (kur u bashkue Kombi GJerman)pararoja staliniste e Udhhequn nga Polpoti Ibrahim Kelmendi e Xhafer Durmishi me disa Faqez te LPKes,marrshun rrugve te Berlinit bashk me alldasht e tyne Marksistat Gjerman kunder kti bashkimi. Komente nga lexuesit: Koment nga GUEST më 2008-12-30 17:38:12 jam rizah neziri nga podujeva jam dhandrri ite ndjerit veli sylejmanit ZOGU po ashtu jam edhe bashk luftetar i ti kur mora lajmin per ngjarjen tragjike per humbjen e mete dashurit tim mikut vllaut dhe shokut te pa ndashem nga lufta e gjer me at dit kur e lajmin per vdekjen e ti mukan ngulur te dy kembet ne dhe sepse ekam pasur mik. Une jam Musliman Pergjithmon! | Proud to be a Muslim! Gefällt 62. Fallen Heroes of Operation Iraqi Freedom Remembering the servicemembers who died in the service of their country. This site uses Akismet to reduce spam. May your family be in the hearts and minds of all of us. Ka kohë që Kaltrina Selimi nuk ka postuar asnjë fotografi në rrjetet sociale, e aq më pak projekte të reja. Se normal logopedi e kontrollon 20min. Eshte shume tragjike qe ka ndodhe ne ket qytet te Bavaris,kam qen shoke me te qe prej vitit 1993 e deri tani,por tragjedia e madhe qe i ka ndodh asaj familje ne kos,Bubavec,,KK malisheves tek familja Kryeziu. Fatkeqësisht kishte gjithçka. I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shprehur ngushllime për familjen bullgare që humbi katër anëtarë në këtë aksident. Patrioti e atdhetari i madh Qazim Zekaj, do të mbahet mend gjatë shumë gjatë, për të do të mësojnë fëmijet nëpër shkolla e do të shkruaj historia për luftën e Tij me ditarë e pushkë në dorë, për gjakun që ka derdhur e plagët që ka marrë, për mbijetesen titanike dhe për varrimin e tij të madh kombëtar, për. Këto janë …. 18/10/2019 20:17. -Kamer, çu e banja per hajr! - S’kam munsi, po masi po m’pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s’muj. Ngushllime Familjes 12/26/2017 Argetim Pa Kufi. ESHTE ME TE VERTET TURP QE KA ME DHJETRA SITE ITALIANE QE MERREN ME RASTIN E BLEDARIT DHE NE SHQIPERI HESHTET. Në një aksident që ka ndodhur pasditen e sotme në Pejë ka humbur jetën 15 vjeçari Argjend Bekaj, shkruan Periskopi. (dhe e shtyn përmendjen e hadithit …. Sot, më 21 qershor 2015, u bënë shtatë ditë nga vdekja e babait, gjyshit, vëllait e axhës, Agës Bit tonë të dashur, të shtrenjtë e të nderuar Sabit Sylejmani!. Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e. Njoftim për të pame për Sherife Pnishi Muhadri. QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT. Socio,Ngushllime te perzemerta,per kete baba te madh! Albpelasgian Anëtar i ri. Sa tepër duke fjalët. Kryetari i ASh-së, Ziadin Sela ka shprehur ngushllime për humbjen e 13 viktimave në aksidentin që ndodhi në rrugën Shkup - Tetovë. Zot i madhi ju dhasht gajret se kjo vdekje asht e dhimshme zoti jau letesf dhimbjet edhe te gjallve jet kaluse. Lajmin e ka bërë publik me një status në "Facebook" shkrimtarja Flutura Açka, e cila rrëfen se nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëllojë aktoren e madhe. "I tronditur nga fatkeqësia në Brezovicë, ku humbi jetën Arian Daci, zëvendësministër i diasporës, kurse mbeti i lëndur Ardian Bakalli. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. 18/10/2019 20:17. Tu sekstroj makinat dhe vilat qe I kane bere me droge e vrasje. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. -Kamer, çu e banja per hajr! - S'kam munsi, po masi po m'pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s'muj. Hisen Berisha, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar bashkëluftetarët, veteranët, invalidët, familjarët e Deshmorëve të Luftes së Koshares, miq e dashamirë, se sot më dt:03 Shkurt, 2018 ndërroi jetë Sanije Ali Kastrari - Nëna e bashkëluftetarit tonë Valon KASTRATI. -Kamer, çu e banja per hajr! - S'kam munsi, po masi po m'pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s'muj. Pos tjerash, thanë se Shqipdoni asnjeherë nuk ka sjellë probleme në shtëpi. Budakova, Suharekë. Pershendetje per ata qe meritojn. Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te kojshis e bashkevendasit tim Muhamet Halim Delija qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. ngushllime per te dyjat familje po sa gjeloz populli shqiptar ore tashi shihet qart se sa jemi ne te mire ne pergjithsi si popull jemi shum gjeloz edhe nuk e duam njeri tjetrin edhe veshtir se do ecim para ndonjehere me gjith mend e kam ti lexosh disa komente te ngjallin pershtypjen qe jemi populli me i prapambetur ne gjith historin e njerzimit. te betohem se une do te kujdesem per te tre, do kujdesem per djalin tende te vogel, do mundohem te mos i mungoj as edhe me e vogla loder, do kujdesem edhe per nenen e femive te tu per gjith familjen,te dashurit e tu ti ishe. Malli për djalin Rrëfimi 1. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Zoti i dhashte force edhe bashkeshortes edhe z. Për ata katolíkë vullnet-mírë që dishirójnë me rúejtë t'pastër besímin e vetëm t'vërtètë, Fènë tônë shênjte, katolíke, apostolíke dhe romàne, Zêmrat pafundsisht shênjte të Krishtit Zot dhe të Zojës t'Bekúeme, Nânës t' Zotit, kjôshin gjithmônë mburója, ngushllími, modéli i imitímit, díja, shpresa, dashnía dhe rruga e vetme drejt Parrizit. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Jo te gjitha vajzat kan gjakderdhje ne nate e pare te marteses , sepse disa kan shume disa pak e disa hiq, kjo varet edhe prej partnerit se si sillet me ty, ngase nata e pare eshte disa vajza kan dhembje disa jo, disa jane me te hapura e disa me te ngushta. Edhe sot kanë vazhduar vizitat e shumta në Kullat e familjes Haradinaj. Përshëndetje të nderuar miq dhe familjarë. Fatkeqësisht kishte gjithçka. Fillimisht, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila ka postuar në instastory disa foto me prindërit dhe djalin e saj të vogël, duke u relaksuar dhe shijuar maksimalisht pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa sot ka qenë Andrra Destani, e cila ka ndarë me ne ambientin ku ka zgjedhur të pushojë, me siguri me djalin dhe bashkëshortin, këngëtarin Sinan Hoxha. Tomë Mrijaj. politikan te korruptum ,mafioz e kriminel pushtet i hajnave bandave shkaterrun shqiperin. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Në vazhdimësi ishim në kontakt më djalin e Skenderit, Renaton. Faqe që synon promovimin sa më të mirë të Fshatit UÇË. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7 Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit. Ai la pas vetit gruan dhe dy femit. Nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëlloj, nuk kam fuqi. Pos tjerash, thanë se Shqipdoni asnjeherë nuk ka sjellë probleme në shtëpi. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. -Kamer, çu e banja per hajr! - S’kam munsi, po masi po m’pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s’muj. Lajme të ngjashëm se me humor fshihje thjeshtesisht dashurine tende te pamase per familjen, Skifterin, Maldin, familjen e tij te bukur edhe ajo si unë ish-gazetare në RTVSH, dhe djalin Maldi, që pas disa muajsh do të përfundonte studimet në. "Dhimbje madhe, vështirë të gjesh fjalët. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Nesër, Suhareka do të mbajë ditë zie në përkujtim të pesë viktimave-anëtarë të së njejtës familje që vdiqën sot si pasojë e një aksidenti në trafik në magjistralen Duhël-Suharekë Lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi sot në magjistralen Suharekë-Duhël ka reaguar edhe kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë", ka rrëfyer A. imeri me familje nga florida shba. 3, Njesia bashkiake nr. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës. Flm per mirekuptimin. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t’i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Kur mendova se nuk është asnje përson nga Kosova dhe trojet etnike, ashtu befas takova mikun tim, Ali Dacin nga Rozhaja, nënkryetar i shoqatës "Kosova per Sanxhakun', kryetarin e shoqatës, Ismet Azizin, anëtarin e kryesisë, Safet Hadroviq dhe anëtaren e shoqatës, zonj. Shkolla jopublike Mileniumi i tret Punoi: Buena Aziri Projekt nga: Buena Aziri KL. Edhe sot kanë vazhduar vizitat e shumta në Kullat e familjes Haradinaj. Baba s'e shan djalin e nuk e thirr rrugaq Krejt mora vesh se fjalt e tua jan kan rrena S'e boj ma ket gajle qita krejt qa pata mrena. Nesër, Suhareka do të mbajë ditë zie në përkujtim të pesë viktimave-anëtarë të së njejtës familje që vdiqën sot si pasojë e një aksidenti në trafik në magjistralen Duhël-Suharekë Lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi sot në magjistralen Suharekë-Duhël ka reaguar edhe kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. Shprehi ngushllime familjes Delija Nanës Shehide per djalin Muhametin qe sot ka ndrruar jetë në moshen 65 vjeqare,. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. Ju lutem na këshilloni! Shejkh Mesh’hur Hasen: Të këshilloj me fjalën e Profetit – sal lall llahu alejhi ue sel lem…. " (në një version tjetër shtohet) "Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. Sophie Brussaux, aktore filmash për të rritur, solli në jetë Adonis në tetor të 2017-s, por Drake e mbajti djalin të fshehtë deri kur publikoi albumin “Scorpion” në qershor të 2018-s. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë", ka rrëfyer A. 400 dediEURO: 10. Mos e leni pa komentu ngushllime per ket vlla Dhe komplimente talentit Qe e ka shkru dhe e ka kendu kengen Like dhe shperndaje kengen qe ja kushtoj Arjeta Elmirit Elmiri vllau jone - Kenga per 19. Maqedonia / 31 janar 2020 Seanca gjyqësore për të akuzuarit e 27 prillit do të mbahet më 21 shkurt. Nga dje e deri në këtë moment, kalova dy ditë plogështi si rrallë herë më parë. ↳ Kerkese per Kenge / Albume ↳ Sistemet Operative ↳ Security & Protection ↳ Lojra ↳ Template dhe Skripta ↳ MSN, Yahoo, mIRC, Skype, AIM, ICQ, AOL ↳ Hi-Tech ↳ Per RockSonte ↳ Arkiva ↳ test ↳ Mp3 / Video (2006-2009; Rock ↳ Lajme ↳ Rock Shqiptar ↳ Rock Lajme ↳ Rock / Hard Rock. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Një karrik me fotografinë e Agonit, në brendësi të fshatit tregon për shtëpinë e familjes Musliu, e cila humbi djalin e studentin e vetëm që kishin. Fatkeqësisht kishte gjithçka. Djali im Dardani, me kishte verejtur që dje, ai, pra Dardani sot ishte i lërë e pa punë po as mësim nuk pati dhe sapo erdha nga kafja e mengjesit, më ka verejt se diqka nuk po më punohet si zakonisht, duke kanstatuar plogështin time më tha :. Zenel, vëllaun e tij dhe dy vëllezërit e tjerë, Avniun djalin e të ndjerit. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. "QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lav. Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Ngushëlloj bashkëshorten e tij, djalin dhe vajzën, mikun tim Zenel Neziri dhe gjithë familjen e gjerë Neziri kudo që gjenden ata. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejes te ciles i ndihmuam ne nje inicjativ Humane para 3 diteve sot paska humb djalin e tyre 15 vjeqarin Argjentin ne nje aksident tragjik duke u kthy nga puna ku e punesuam para dy diteve te nje shok i imi ish bashkeluftetar i UÇK-se Haxhi Nikqi vetem e vetem qe te. Dritan Osmani Redaktor teknik dhe disenji: Naser. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Cancel reply. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. This page was created on 2010 by the main admin Bini,and now is managed by. u kan nastradini tu hes rrunges edhe do shok i kan thon rrena bre diqka , ai i ka thon u shuni bre se mka dek nana,edhe e vazhdon rrugen. Në moshen 36 vjecare ka nderruar jete ne Zvicerr Ilmi Ali Perzhaku nga Studencani. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Ndue Lazri says January 6, 2011 at 9:39 am. Këtë e ka bërë të ditur ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani, njofton Klan Kosova. Ngushllime familjes Nuhija - Duration: 12:07. S besoni shum besoni e kush e perkra E. Ismet Sylejmani Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e saj! U shua pergjithmonë trupi iRead More. 4 255 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë. Me la per tjetren me letra, pas nje kohe edhe Une krijova familje, por me erdh lajmi qe kish ndrru jete pas… - Pershendetje histori te jetes Para 6 vite kam shkruar nje histroi ne faqen tuaj dhe po shkruaj prap. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për të gjetur trupin e mbesës, e cila nuk u gjet sot e kësaj. Ngushllime per Djalin. Hisen Berisha, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar bashkëluftetarët, veteranët, invalidët, familjarët e Deshmorëve të Luftes së Koshares, miq e dashamirë, se sot më dt:03 Shkurt, 2018 ndërroi jetë Sanije Ali Kastrari - Nëna e bashkëluftetarit tonë Valon KASTRATI. Prof Dr ADEM LIMANI te qoft i leht dheu i kosoves ,Ngushllime Familjes Limani", ka shkruar Munishi. Altida ngushllime per babin Allah e meshirofte Altida mu sheqerin me ka dal 9,9 e normalja ne esell ish 5,5 e mbas nbukes 7,8. Edhe ne vitin 2005 lansonit lajme te rreme ju e dini shum mire raportet e policis qfar tregonin. Një person rreth moshës 60 vjeçare i një firme ndërtimore ka vdekur si pasojë i vetaksidentimit në Milloshevë. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Dhe e beri per mrekulli per disa vite per djalin tim. Së bashku kanë ecur nëpër rrugicat e ngushta të Kalasë, kanë lundrue shpesh herë me një barkë. May 18, 2012. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. Mashtruesi ketu nuk pati sukses. Shkolla jopublike Mileniumi i tret Punoi: Buena Aziri Projekt nga: Buena Aziri KL. Rama ti shkoj ne shtepi per ngushllime e ta bej te qarte njeher e mire qe plehrat dhe alabaket e lagjeve tona boll kane bere si ju ka dashur bytha. Pastaj l në mes jelek. Ngushëlloj bashkëshorten e tij, djalin dhe vajzën, mikun tim Zenel Neziri dhe gjithë familjen e gjerë Neziri kudo që gjenden ata. Mund te thuash tradhtar a perçares a çfare te duash, po kjo eshte e verteta dhe do te jete keshtu derisa te nderroje mentaliteti i tipave si ti ne Shqiperi. Përshëndetje të nderuar miq dhe familjarë. Më vonë, ndërsa familja po jetonte në një vend tjetër, burri i saj vendosi të digjte certifikatën e martesës, ta largonte gruan që ishte shtatzënë dhe djalin dhjetëvjeçar e të bëhej prift. Fillimisht, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila ka postuar në instastory disa foto me prindërit dhe djalin e saj të vogël, duke u relaksuar dhe shijuar maksimalisht pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa sot ka qenë Andrra Destani, e cila ka ndarë me ne ambientin ku ka zgjedhur të pushojë, me siguri me djalin dhe bashkëshortin, këngëtarin Sinan Hoxha. Babai im e shoqëronte. Poezi per vdekjen. Fillimisht, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila ka postuar në instastory disa foto me prindërit dhe djalin e saj të vogël, duke u relaksuar dhe shijuar maksimalisht pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa sot ka qenë Andrra Destani, e cila ka ndarë me ne ambientin ku ka zgjedhur të pushojë, me siguri me djalin dhe bashkëshortin, këngëtarin Sinan Hoxha. Sot, më 21 qershor 2015, u bënë shtatë ditë nga vdekja e babait, gjyshit, vëllait e axhës, Agës Bit tonë të dashur, të shtrenjtë e të nderuar Sabit Sylejmani!. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Malli për djalin Rrëfimi 1. Ngushllime familjes ! 13/03. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. Mësohet se 45-vjeçari kujdesej shpesh për djalin e mitur të shoqes së bashkëjetueses së tij, me të cilin dyshohet se ka abuzuar seksualisht. në këtë Faqe. Tani që orë har fluturuar kaluara ne, unë njoftim në du humbur gjithnjë e më shumë çdo ditë, miqësia jonë ishte Fundi i rrugës,. Pastaj l në mes jelek. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Shpërndaje: Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Mu në ditën e ndarjes nga jeta të presidentit historikë të Kosovës, Dr. 23 vjecari donte …. Ngushllime për Ilir Makollin : Informatat nga: SAKICA Offline: Shenime: 706 Mosha: 40 Postimi imë i pari Pasuria: 19. me te vertet shum e dhimbshme. mas dy dite shkojn shokt per ngushllime edhe kur trokasin ne der i del nana e nastradinit edhe ata i thojn nastradinit pse na the se te ka dek nana? ai ja kthen e i thot ''po ju am that me rrej e une ju rrejta. Ngushllime Familjes "Adili" nga Ternoci , per djalin Adonis Adili 13 Vjeçar që sod pati një aksident duke e goditur vetura kur ai ishte me bicikletë në fshatin Lluqan. Analiza e veprës ''Lahuta e Malcisë'' nga Gjergj Fishta. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. Prof Dr ADEM LIMANI te qoft i leht dheu i kosoves ,Ngushllime Familjes Limani", ka shkruar Munishi. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t’i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Sa tepër duke fjalët. Por, ka edhe fate n’fatkeqësi. 4,276 likes · 18 talking about this. Tex-Lulash Brigja Muz- Gjovalin Shani. Zihni Osmani Shkup, 2010 Recensentë: Dr. Teksti dhe videoklipi i kenges Djali Yt nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. Se normal logopedi e kontrollon 20min. E luajti rolin perfekt si terapist në filmin "Good Will Hunting" (1997), së bashku me atë djalin gjenial për matematikë, i cili zgjidhte formula të komplikuara në korridoret universitare si pastrues (Matt Damon) dhe që në fund del se ishte biri i terapistit, një fëmijë i braktisur para disa vitesh nga prindërit. 9, Kodi postar 1016, Tirane. "Kjo nuk është gjë e lehtë. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Budakova, Suharekë. Vizitë e pëlqyeshme, është vizita e varreve që bëhet me qëllimin për të kujtuar vdekjen, jetën e varrit dhe botën tjetër. Por ju gazetar pse po lansoni dezinformata se kush asht shkaktar pa i hulumtuar ne mnyr te drejt shkaqet. Në një aksident që ka ndodhur pasditen e sotme në Pejë ka humbur jetën 15 vjeçari Argjend Bekaj, shkruan Periskopi. Pas një heshtjeje të gjatë doli në shesh e dhëna për skenarët e matrapazëve zyrtarë të ministrisë së diaporës nga Kosova,Naim Dedushaj dhe Nesim Gashi,që përmes aktivitetit për ,,inagurimin,,e qendrës kulturore në Çikago të përfitojnë për xhepin e tyre 250 mijë dollar nga buxheti i Republikës së Kosovës. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7 për shkak të gjendjes shëndetësore. Kur mbrriva në aeroportin e Prishtinës, më lajmëruan se kufomën e Shabanit do ta sillnin nga morgi i Rahovecit, po atë ditë, dhe se unë duhet të shkoja sa më parë në shtëpi për t'u ndejtur afër familjes së dëshmorit. Une I lutesha Zotit ne prani te saj per te na shpetura nga magjite dhe qe te na mbroje. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected],. I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. Pasi u shprehem ngushllime Gjergjit dhe bashkeshortes se Ndrekes, une e pyeta Gjergjin per qeleshen e bardhe dhe pergjigjen e mora nga Mamica. Pasi i shpreh ngushllime Behxhetit, Xhavit Haliti i thot: ”Unë Behxhet jam në gjendje me të bë be, jo me 24 por me 48 pleq, që nuk kam dorë në vrasjen e vëllait tuaj, Ahmet Krasniqit”!. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar. E luajti rolin perfekt si terapist në filmin "Good Will Hunting" (1997), së bashku me atë djalin gjenial për matematikë, i cili zgjidhte formula të komplikuara në korridoret universitare si pastrues (Matt Damon) dhe që në fund del se ishte biri i terapistit, një fëmijë i braktisur para disa vitesh nga prindërit. Ngushllime për familien dhe shoqërin e Dritanit, njashtu edhe për familien e bashkudhëtares "pasi thon disa këtu se ishe edhe dikush në automjet", ndërsa ngushllime edhe për fjalen e lirë dhe një copë të mirë demokracie të Shqipëris dhe gjithë Shqiptarëve. Plagën nuk po ia shëron koha. Paste drite e diell,dhe qofte i let dheu mbi trupin e tije,ngushllim familjes per humbjen e njeriut te dashur,ngushllime te ter te afermve,luigji mi. Nëse i shprehim ngushëllimet me shkrim në një letër ngushëllimi të postuar, të dërguar me e-mail, të botuar apo të publikuar në në rrjetet sociale, edhe pse s'ka asnjë strukturë detyruese përmbajtësore të dhënë në formë përfundimtare, mirë do të ishte të respektohej një e tillë dhe të fillohej shkrimi, së pari, me mënyrën se si kemi mësuar për lajmin e. Ka pasë raste pse ia kanë vra gjyshen, e kanë vra djalin 25-gjashtë vjet. Ngjarja e rëndë që ka tronditur vendin ku 31 -vjeçari qëlloi me armë për vdekje 19-vjeçaren për shkak se nuk pranoi më lidhjen e dashurisë ka shkaktuar reagime të forta në Facebookun e Xhafer Matajn, i cili zgjodhi rrugën e dhënies fund së jetës së njeriut që e dashuronte e më pas veten. Amina Nuroviq. Kur mendova se nuk është asnje përson nga Kosova dhe trojet etnike, ashtu befas takova mikun tim, Ali Dacin nga Rozhaja, nënkryetar i shoqatës "Kosova per Sanxhakun', kryetarin e shoqatës, Ismet Azizin, anëtarin e kryesisë, Safet Hadroviq dhe anëtaren e shoqatës, zonj. Dritan Osmani Redaktor teknik dhe disenji: Naser. Të nesërmen me 26 mars Kurti u zgjua për dy orë por më pastaj prapë u gjet në komë. Në shenjë solidariteti me familjen Zeqiri nga lagja Radishan e Shkupit sot në sheshin Skenderbeu në protesta dolën disa dhjetëra qytetarë nën organizimin e Forumit Ndërkombëtarë për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut dega në Maqedoni. - Në qoftë se ende nuk keni një Llogari personale në forumin tonë, mund ta hapni një të tillë duke u Regjistruar. " (në një version tjetër shtohet) "Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. Leave a Reply Cancel reply. Pasi ka dalë nga banesa e parë, i është drejtuar tjetrës ngjitur, ndërsa ka qëlluar ndaj djalit të Demirit, gruas së tij dhe dy fëmijëve të mitur, 17 dhe 9 vjeç. Edicioni Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. FFK shpreh ngushllime për familjen e futbollistit që u ther në Prishtinë Fadil Vokrrin kanë shkruar një telegram ngushëllimi për familjën Pllana, e cila humbi djalin Shkëlqim Pllana. Redaksia i shpreh ngushllime familjes Memishi dhe mbare farefisit nga fsahti Isuvk dhe Presheva. “Une me djalin jam kanë në punë në Bar, po për shkak të gjendjes që u kriju e kem ndërpre punën e na u ka desht me u kthy në Kosovë. -Unë,besa edhe ju e dini se sa ban toka, e din edhe Baci, e di qi nuk ka munsi m’i ba menihere qato pare, ama unë e pres, sa të don. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Afficher la suite. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. gjysmen ka greku gjysmen serbet. tezja apo daja marton apo fejon djalin apo vajzën, që siq na takon nderi të jemi aty dhe ti shohim të gjithë bashkë. "Ngushllime per Qendrim Kelmndin! Zoti ju Forcofte per te perballuar kete dhimbje te madhe. al gazetashqiptare. Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj. Edhe sot kanë vazhduar vizitat e shumta në Kullat e familjes Haradinaj. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Edhe nje her ngushllime familjes dhe perkrahsve e dashamireve te tije, dhe mbreteris shqiptare, good bay. Ja cfare thon mediat franceze per vdekjen e florencit nuk do ta besoni. Zenel, vëllaun e tij dhe dy vëllezërit e tjerë, Avniun djalin e të ndjerit. Eshte shume tragjike qe ka ndodhe ne ket qytet te Bavaris,kam qen shoke me te qe prej vitit 1993 e deri tani,por tragjedia e madhe qe i ka ndodh asaj familje ne kos,Bubavec,,KK malisheves tek familja Kryeziu. Ngushllime. Pershendetje per ata qe meritojn. Megjithëse vuante nga sëmundjet që sa vinin e i bëheshin koleksion me kalimin e viteve, pas 1990 shtëpinë e re e ndërtoi ndanë unazës së qytetit, në mënyrë që portat ti mbante gjithmonë hapur dhe oborrin plot me njerëz. Kryetari i ASh-së, Ziadin Sela ka shprehur ngushllime për humbjen e 13 viktimave në aksidentin që ndodhi në rrugën Shkup - Tetovë. Ne pasditën e mesit të qershorit te vitit 1999, pas një përgaditje të vogël,u nisëm me djalin tim Valonin,nga Gjermania për në Kosovë. R po besoni se do te vjen dita kur to te kap plumi at shpihun serbie E. *(Ilustrim: Vajza qan si bie shiu ne naten e varrit) *Sebep i kesaj tragjedie ishte berë babai dhe vellai i madh. (dhe e shtyn përmendjen e hadithit […]. Arbnona masi ske mundsi për logoped ateher behu ti logopede. "Panorama" (prapa shkolles "Harry Fultz"). Shkolla jopublike Mileniumi i tret Punoi: Buena Aziri Projekt nga: Buena Aziri KL. Nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëlloj, nuk kam fuqi. E vizitonte Dr. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Fatmiri nuk më la vetëm por. Quhem Francesk Vukaj, me 24 mars te 2003 me vrane djalin karabinieret vetem per racizem nga ai moment arrita te zbuloje te gjitha provat qe vertetonin kushe e vrau djalin tim. M'la mu edhe qiken ne shpi dhe m'tha "Derisa te del vllaut yt prej shpis Une nuk vi aty", Vllai erdh per vizit! - Pershendetje histori te jetes Si qdo kush qe po shprehemi per problemet qe kemi edhe un pata deshir te marr mendim te njerzeve. Prokurorja Villma Ruskoska ka njoftuar sot se procesi gjyqësor për organizatorët e 27 prillit të viti 2017 është. 4 posts published by qdpress during June 2015. com Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C). Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Menjëherë pas tij ka vrarë edhe gruan e tij, bashkë me djalin dhe nusen e tij. Kaluam sigurisht qaste të cilat nuk shlyhen lehtë nga. Shkrimtarja ka humbur djalin e saj të vetëm, në moshën 18-vjeçare, pasi ai vuante nga një sëmundje shumë e rrallë. politikan te korruptum ,mafioz e kriminel pushtet i hajnave bandave shkaterrun shqiperin. December 2, 2011 at 3:52 pm t'ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge. I thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e paska vra Thaqi' Pergjumshem Titulli: Deputeti Një deputet e zuri djalin e tij 15 vjeçar duke gënjyer dhe u bë si i çmendur:-A e di sa gjë e keqe është të gënjesh?.